Týdenní plán 6. 1. – 12. 1.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 1. skupina trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 2. skupina trénink AgogeGym (Jarov) – sraz 16:45
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • sobota – turnaj Hamr Braník – sraz 12:45
  • neděle – turnaj Hamr Braník – sraz 12:30
  • neděle – Zimní liga Xaverov – sraz 16:30

ST – 8. 1. AGOGEGYM (KRUHOVÝ TRÉNINK) 

  • adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3 (naproti Jump parku)
  • s sebou: tričko, trenky, vhodná obuv, pití, věci na sprchování
  • cena: 100 Kč/hráč (odevzdat trenérovi)
  • čas: 17:00-18:00
  • 2. skupina: Cacara, Fibír, Hrubeš, Huso, Kohoutek, Kukuljac, Puchmertl, Sluka, Vedral
  • trenér: Papírník Miloslav

SO – 11. 1. TURNAJ HAMR BRANÍK (UMT – nafukovačka) 

  • adresa: Vltavanů 1542, Praha 4 – Braník
  • hrací doba: 13:15-17:15
  • hrací systém: 5+1, 1×14 min.
  • startovné: 1700 Kč/tým
  • soupeři: Ústí  n/L, Kolín, Cholupice, Vestec, Průhonice
  • nominace: Anděl, Hejkal, Huso, Kukuljac, Linhart, (U12 – Duda, Štětina)
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav

NE – 12. 1. TURNAJ HAMR BRANÍK (UMT – nafukovačka)

  • adresa: Vltavanů 1542, Praha 4 – Braník
  • hrací doba: 13:15-17:15
  • hrací systém: 5+1, 1×14 min.
  • startovné: 1700 Kč/tým
  • soupeři: Vyšehrad, Čelákovice, Zeleneč, Odolena Voda, Ostrá
  • nominace: Cacara, Fibír, Huso, Kukuljac, Paur, Puchmertl, Vedral
  • trenéři: Fojtek Tomáš, Papírník Marek

 

NE – 12. 1. ZIMNÍ LIGA ML. ŽÁKŮ – XAVEROV 

  • adresa: Božanovská 2098, Praha – Horní Počernice
  • hrací systém: 7+1, 2×35 min.
  • soupeř: Kralupy nad Vltavou
  • nominace: Carvan, Doubrava, Fojtek, Hrubeš, Joska, Kohoutek, Král, Linhart, Moravec, Obešlo, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav

PŘEJEME KRÁSNÉ SVÁTKY A DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ. 

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI RODIČŮM I KLUKŮM A TĚŠÍME SE NA VÁS VŠECHNY V NOVÉM ROCE.

VÁŠ REALIZAČNÍ TÝM

MAREK, TOMÁŠ, MÍLA A HANKA

Související obrázek

6. 1. 2020 ZAČÍNÁME 🙂

Týdenní plán 9. 12. – 15. 12.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • středa – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • pátek – zápas Děti vs. Rodiče (Pražačka) – sraz 16:15
  • sobota – halový turnaj Jablonec – sraz 9:10
  • sobota – turnaj Zbuzany – sraz 7:15
  • sobota – PU Sparta U11 (Strahov) – sraz 14:00


SO – 14. 12. HALOVÝ TURNAJ JABLONEC 

  • adresa: U Přehrady 4747/20, Městská hala (sálová obuv)
  • hrací doba: 9:00-15:15
  • hrací systém: 5+1, 1×15 min. 5 zápasů
  • startovné: 1800 Kč/tým
  • skupina A: Jablonec, Ml. Boleslav, Xaverov, Vyšehrad
  • skupina B: Pardubice, FAPV Děčín, Kosmonosy, FKVŽ
  • nominace: Klymyuk, Kohoutek, Obešlo, Březík, Hamor, Kopřiva, Murphy, Vlk
  • trenéři: Fojtek Tomáš

SO – 14. 12. TURNAJ ZBUZANY (UMT – nafukovačka)

  • adresa: Chotečská 118, Zbuzany
  • hrací doba: 8:00-11:15
  • hrací systém: 5+1, 1×15 min., 5 zápasů
  • startovné: 1800 Kč/tým
  • skupina A: Rapid Psáry, Loděnice, Brdský FV, FKVŽ
  • skupina B: Baník Sokolov, Radotín, Pečky, Hrusice
  • nominace: Cacara, Fibír, Paur, Puchmertl, Vedral, Adamec, Kozler, Suchánek
  • trenéři: Paur Tomáš

SO – 14. 12. PU SPARTA PRAHA U11 (UMT – nafukovačka) 

 

Týdenní plán 25. 11. – 1. 12.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • středa – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • sobota – Miniliga Dukla (Juliska) – sraz 9:00

SO – 30. 11. MINILIGA DUKLA PRAHA

  • adresa: Na Julisce 28/2, Praha 6 – Dejvice 
  • hrací čas: 10:00-13:00
  • hrací systém: 6+1, 1×20 min., 6 zápasů (2 týmy)
  • soupeři: Dukla Praha, Viktoria Plzeň, Xaverov Horní Počernice
  • nominace: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Huso, Joska, Klymyuk, Kohoutek, Král, Kukuljac, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka, Březík, Hámor
  • trenéři: Tomáš Fojtek, Petr Moravec

Týdenní plán 18. 11. – 24. 11.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • středa – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • středa – schůze rodičů  – sraz 19:50
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • neděle – turnaj Zbuzany (2 týmy) – sraz 7:15
  • neděle – PU Sparta U11 (Strahov)  – sraz 14:00

ST – 20.11. SCHŮZKA S RODIČI

  • začátek od 20.00, (sraz 19.50)
  • účast potvrdili: Joska, Puchmertl, Kohoutek, Makar, Sluka, Doubrava, Hrubeš, Hejkal, Cacara, Klymjuk, Vedral, Obešlo, Carvan, Fibír, Paur, Huso

NE – 24. 11. TURNAJ ZBUZANY (UMT – nafukovačka) 

  • adresa: Chotečská 118, Zbuzany 
  • hrací doba: 8:00-11:15
  • hrací systém: 5+1, 1×15 minut, 5 zápasů, (2 týmy)
  • startovné: 250 Kč/hráč
  • soupeři: Baník Sokolov 1, Baník Sokolov 2, Slavoj Vyšehrad, SK Zbraslav, Sokol Holubice, Special One Academy
  • nominace: Anděl, Cacara, Carvan, Fibír, Hejkal, Klymyuk, Král, Kukuljac, Linhart, Paur, Puchmertl, Vedral, Březík, Kozler, Vlk, Voplatek
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav

NE – 24. 11. PU SPARTA PRAHA U11 (UMT – nafukovačka)

  • adresa: Vaníčkova, TC Strahov
  • hrací systém: 7+1, 3×30 minut
  • nominace: Bernášek, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Huso, Joska, Král, Kukuljac, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav

    DOPLNĚNÉ INFO K MIKULÁŠSKÉMU TURNAJI

Týdenní plán 11. 11. – 17. 11.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • středa – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • sobota – Miniliga Mladá Boleslav – sraz 13:50

SO – 16. 11. MINILIGA MLADÁ BOLESLAV 

  • adresa: 17. listopadu 1443, Kosmonosy
  • hrací čas: 14:30-17:00 (sraz 13:50)
  • hrací systém: 7+1, 2×20 min., (1 tým)
  • soupeři: Mladá Boleslav, Slovan Liberec, Dukla Praha
  • nominace: Bernášek, Carvan, Fojtek, Hejkal, Huso, Joska, Klymyuk, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš

DŮLEŽITÉ: kluci ať mají s sebou bílé štulpny Adidas na zápasy, oblečení dle počasí tj. termo, popř. rukavice a všichni červené šusťákovky, klubové čepice, chrániče – stále se potýkáme s tím, že někdo něco na zápas nemá, zapomněl nebo má jiné neklubové věci, samozřejmostí je svačina a pití, všechno detailně máte i v Pravidlech, PROSÍME DOHLÉDNĚTE


DĚKUJEME všem rodičům, kteří se zúčastnili burzy. Výdělek z burzy bude použit do balíčků na Mikulášský turnaj pro děti.

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 7.12. – potvrzení účasti do 26.11.

  • potvrdit účast do 26.11. na CHAT VŽ
  • koná se: 7.12., 9-12. hod. na Pražačce

v rámci turnaje proběhne soutěž o nejlepší jednohubky, občerstvení bude z vlastních zdrojů jako v minulém roce, proběhne opět i tombola – prosím podívejte se, zda byste do tomboly mohli přispět, co by mohlo někomu jinému udělat radost 🙂


SLEDUJTE PLÁN AKCÍ 

  • 20.11. schůzka s rodiči od 20. hod, Restaurace U Kozla
  • na konci ledna 30. 1. – 2. 2. je plánované zimní soustředění (běžky)

Týdenní plán 4. 11. – 10. 11.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 17:15
  • středa – PU U11-U12 (Pražačka) – sraz 17:15
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • pátek – schůzka s rodiči –  z nečekaných důvodů ZRUŠENO
  • sobota – Miniliga Plzeň – sraz 9:00

SO  – 9. 11. MINILIGA PLZEŇ

  • adresa: Luční 645/54, Plzeň, (UMT – umělá tráva)
  • hrací čas: 10:00-13:00
  • hrací systém: 6+1, 1x20min., (6 zápasů),  2 týmy
  • soupeři: Viktoria Plzeň, Dukla Praha, 1. FK Příbram
  • nominace: Anděl, Bernášek, Carvan, Doubrava, Fibír, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Huso, Joska, Klymyuk, Kukuljac, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka, Hámor, Kopřiva, Voplatek

NE  – 10. 11. BOWLING

  • BOWLING – týmová aktivita (Sportcentrum Duo – Bowling club), 16-18 hod., sraz 15.45 na místě všichni nejpozději, abychom se stihli přezout a od 16. hod už hrajeme
  • zarezervované 3 dráhy/2 hod.
  • cena: 100 Kč/hráč (neplatí ti, co byli v Chomutově tj. Gino, Kohy, Obi, José, Berny, Andrej, Matěj F., Alex, Tom Hejkal – na bowling zbylo z peněz na ubytování) + dejte všem klukům nějaké drobné na limonádu