Týdenní plán 17. 8. – 23. 8.

  • PONDĚLÍ – 17.30-19.00 Vítkov, sraz 17.15
  • STŘEDA – 16.00-17.30 Vítkov, sraz 15.45
  • PÁTEK – 16.00-18.00 Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA – MU STŘEŠOVICE, sraz 9.00

SOBOTA – 22. 8. MU SK STŘEŠOVICE 1911

  • adresa: Cukrovarnická 1071/62, Praha 6
  • nominace: Bernášek, Cacara, Doubrava, Daniš, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Klymjuk, Makar, Moravec, Obešlo, Paur a Sluka
  • pozn.: mít s sebou kopačky i turfy 

CompTIA launches COVID-19 Resources Forum for tech community ...

 

PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI COVID-19

Týdenní plán 3. 8. – 16. 8.

3. 8. – 9. 8. 2020

  • ÚTERÝ – 16.00-17.30 Pražačka, sraz 15.45
  • STŘEDA – 16.00-18.00 Vítkov, sraz 15.45
  • PÁTEK – 16.00-18.00 Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA – PU BENEŠOV 1HP (Úročnice), sraz 8.00
  • NEDĚLE – příjezd na soustředění Kostelec u Křížků, sraz 10.30

10. 8. – 16. 8. 2020

  • PONDĚLÍ – PU BOHEMIANS 1HP, výkop 17.00
  • ČTVRTEK – PU TÁBORSKO 1HP, výkop 17.00
  • PÁTEK – odjez ze soustřední cca. 12.30
  • SOBOTA – volno
  • NEDĚLE – volno

SOBOTA – 8. 8. PU SK BENEŠOV 1HP (Úročnice), sraz 9.00

  • adresa: Úročnice 89, okr. Benešov
  • nominace: Cacara, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Kohoutek, Klymyuk, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Sluka

NEDĚLE – 9. 8. SOUSTŘEDĚNÍ KOSTELEC U KŘÍŽKŮ 

  • adresa: Kostelec u Křížků 171, https://sportklub171.cz/
  • příjezd: neděle 9.8. 10:00 – 10.30 
  • odjezd: 14. 8. po dopoledním tréninku cca. 12.30 (bude upřesněno), bez oběda
  • cena: 4 500,- Kč (záloha 1 000,- Kč vybraná od:  Bernášek, Cacara, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Hrubeš (zůstatek z hor), Jeníček, Joska, Klymyuk, Král, Kohoutek, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka), doplatek 3 500,- předání při příjezdu
  • v ceně: jídlo 5x denně, pitný režim, přírodní tráva 2x denně, kdykoliv bazén, UMT na nohejbal či fotbal, kurt na plážový volejbal, stolní tenis, vzduchová trampolína, segway, simulátor swing golf, konferenční místnost s videoprojekcí
  • pokoje jsou převážně po dvou, jen dva pokoje jsou propojené na 2+2, na pokojích je TV, klimatizace a sociální zařízení
  • v areálu je kiosek, kde je možné si něco koupit a nedaleko jsou potraviny Žabka
  • dozor: trenéři Marek Papírník, Míla Papírník, Tomáš Fojtek
  • dokumenty + doplatek – předat v den příjezdu:  kopie kartičky zdravotní pojišťovny, bezinfekčnost, souhlas zákonných zástupců s ošetřením, prohlášení COVID-19, doplatek ve výši 3 500 Kč v označené obálce se jménem hráče dále pak léky pokud někdo bere pravidelně též označené v obálce nebo v košilce s návodem užívání
  • s sebou: věci na trénink/zápasy, kopačky, turfy, sálovou obuv (nedělající šmouhy) oblečení na venkovní zábavu a na pokoje, hygienické potřeby, karty, hry na večer, cca 200 Kč kapesné
  • Elektroniku a mobily s sebou NEBRAT.

Plánované zápasy:

  • 10. 8. PU Bohemians 1905 – výkop 17.00
  • 13. 8. PU Táborsko – výkop 17.00

pozn. Soustředění je společně s ročníkem 2008 – U13

VŠEM KLUKŮM I RODIČŮM PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO, ODPOČINKOVÉ DOVOLENÉ A HEZKÉ PRÁZDNINY.

Páťáci ze Starého - Pro nemocné

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A TĚŠÍME SE NA ZAHÁJENÍ NOVÉ SEZÓNY 3. 8. 2020.

Váš realizační tým

Týdenní plán 22. 6. – 29. 6.

  • PONDĚLÍ – 17.30 – 19.00 Pražačka, sraz 17.15
  • STŘEDA – 16.00 – 18.00 Vítkov, sraz 15.45
  • PÁTEK – 16.00 – 18.00 Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA   příjezd na Ondrášovku, 17.30-18.00, hotel Benica, Benešov
  • NEDĚLE – PONDĚLÍ  ONDRÁŠOVKA CUP

    ONDRÁŠOVKA CUP – 28. 6. – 29. 6. 2020

    • Příjezd: 27. 6. 2020, 17.30 -18.00 hod., Hotel Benica (večeře v 19.00 hod.)
    • Ubytování: Hotel Benica, Ke Stadionu 2045, Benešov
    • Odjezd: 29. 6. v odpoledních hodinách
    • Skupina D: Slavia Praha, Sigma Olomouc, SK Solnice, SFC Opava, FC Písek
    • první zápas v neděli: výkop 10:20
    • Nominace: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Joska, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo
    • Trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav, Fojtek Tomáš
    • Dozor: vedoucí
    • Cena: 1 750 Kč(2x ubytování se snídaní, 2x večeře vč. nápojů, 2x oběd vč. nápojů, balíček na cestu)  – uhrazeno
    • S sebou: nafouknutý míč, 2x bílé štulpny, chrániče, kopačky (UMT i tráva), láhev na pití, mikinu, šustku bundu, termo jen dle počasí, sváča (ovocné kapsičky, tatranky apod.), ručník, hygienické potřeby, pantofle, převlečení na hotel-týmové oblečení, pyžamo, spodní prádlo, ponožky, PLAVKY – k dispozici bude i bazén dle počasí, zábavu na večer – karty apod.
    • MOBILY A JINOU ELEKTRONIKU – NEBRAT

ODEVZDAT VEDOUCÍ PŘI PŘÍJEZDU – VŠICHNI HRÁČI:

Týdenní plán 15. 6. – 21. 6.

  • PONDĚLÍ – 17.30 – 19.00 Pražačka, sraz 17.15
  • STŘEDA – PU FKVŽ U12 2HP (Vítkov), sraz 17.00
  • PÁTEK – 16.00 – 18.00 Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA  PU SPARTA U10 1HP (Vítkov), sraz 9.00
  • SOBOTA – PU HRDLOŘEZY 1HP (Vítkov), sraz 9.00
  • SOBOTA  ROZLUČKA se sezónou (kemp Pražačka), sraz 16.00-16.30
  • NEDĚLE  volno 

STŘEDA – 17. 6. PU FKVŽ U12 2HP (Vítkov), sraz 17.00

  • nominace: Bernášek, Cacara, Carvan, Daniš, Doubrava, Fibír, Hrubeš, Jeníček, Joska, Klymyuk, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Puchmertl, Sluka 
  • herní systém: 7+1, 2 x 30 minut
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Moravec Petr 

SOBOTA – 20. 6. PU SPARTA PRAHA U10 1HP (Vítkov), sraz 9.00

  • nominace: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fojtek, Jeníček, Joska, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo 
  • herní systém: 7+1, 3 x 30 minut
  • trenéři: Papírník Marek, Moravec Petr

SOBOTA – 20.6. PU SPARTAK HRDLOŘEZY 1HP (Vítkov), sraz 9.00

  • nominace: Cacara, Daniš, Fibír, Klymyuk, Paur, Puchmertl
  • herní systém: 5+1, 3 x 30 minut
  • trenéři: Fojtek Tomáš, Miloslav Papírník

SOBOTA – 20. 6. ROZLUČKA

  • Sraz 16.00 – 16.30 v kempu na Pražačce
  • možnost opéct si buřty, kdo bude chtít – nutno si přinést
  • jídlo a pití k zakoupení v kempu na vlastní náklady
  • kdo bude chtít něco upéct sladkého/slaného – je vítáno 🙂
  • posedíme, popovídáme, dáme drink – žádná organizovaná zábava  😀

INFO ONDRÁŠOVKA CUP – 28. 6. – 29. 6. 2020

 

Týdenní plán 8. 6. – 14. 6.

  • PONDĚLÍ – 17.30 – 19.00 Pražačka, sraz 17.15
  • STŘEDA – 17.30 – 19.00 Vítkov, sraz 17.15
  • PÁTEK – 16.00 – 17.30 Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA – PU STŘEŠOVICE 1HP (Vítkov), sraz 9.00
  • NEDĚLE volno 

SOBOTA – 13. 6. PU SK STŘEŠOVICE 1911 1HP (Vítkov), sraz 9.00

  • herní systém: 7+1, 3 x 30 minut
  • nominace: Bernášek, Cacara, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hrubeš, Joska, Klymyuk, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Puchmertl, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav 

INFO ROZLUČKA 

  • SOBOTA 20.6. od 16 hod. v kempu na Pražačce
  • možnost opéct si buřty, kdo bude chtít – nutno si přinést
  • jídlo a pití k zakoupení v kempu na vlastní náklady
  • kdo bude chtít něco upéct sladkého/slaného – je vítáno 🙂
  • posedíme, popovídáme, dáme drink – žádná organizovaná zábava  😀

ZÁLOHA LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ – přehled, kdo platil ZDE, kdo neplatil prosíme v sobotu 13. 6. na zápase

Týdenní plán 1. 6. – 7. 6.


  • PONDĚLÍ – 17.30 – 19.00 Pražačka, sraz 17.15
  • STŘEDA – PU METEOR PRAHA 1HP (Vítkov), sraz 16.15
  • PÁTEK –  nominovaní odjezd na turnaj, ostatní trénink s U10 (Vítkov), sraz 16.15
  • SOBOTA – turnaj DLNK CUP
  • NEDĚLE – turnaj DLNK CUP

STŘEDA – 3. 6. PU METEOR PRAHA 1HP (Vítkov) – sraz 16.15

  • hrací systém: 7+1, 3 x 30 minut 
  • nominace: Bernášek, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Joska, Král, Kohoutek, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl
  • KDO NENÍ NOMINOVANÝ NA ZÁPAS MÁ VOLNO TENTO DEN 

File:Football-Cup.svg - Wikimedia Commons

TURNAJ – 6. – 7. 6. DLNK CUP 1HP (Hronov/Babí u Náchoda)

  • adresa ubytování hráčů: Červený Kostelec, Zábrodí 1004
    (GPS: N50.46703 E16.105928)
  • adresa hřiště: Hostovského 36, Hronov
  • doprava: VLASTNÍ, prosíme rodiče o domluvu mezi s sebou, kdo má případně volná místa
  • příjezd: pá 5. 6. večer 18.00-18.30 (v 19.00 hod. večeře)
  • odjezd: ne 7. 6. po skončení turnaje
  • nominace: Bernášek, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Joska, Kohoutek, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl
  • cena: 1 500 Kč hráč, kdo byl na horách platí doplatek jen 500 Kč (tj. doplatek 500 Kč všichni, kromě Marka Daniše viz. ZDE, cena zahrnuje startovné 2 dny, ubytování, stravu – 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd na hřišti)
  •  s sebou:
    • dokumenty BEZINFEKČNOST, SOUHLAS k ošetření nezletilé osoby (kdo nebude mít na turnaji zákonného zástupce), KOPII kartičky zdravotní pojišťovny –  dokumenty a peníze vše v 1 košilce předat vedoucí v den příjezdu
    • věci na turnaj: týmové oblečení, 2x bílé štulpny, nafouknutý míč, chrániče, 2x termo nahoru i dolu, mikinu, šusťákovku, láhev na pití, kopačky (UMT i tráva), ručník, pantofle, svačiny na 2 dny (ovocné kapsičky, sušené ovoce, ovocné tyčinky, tatranku – co mají kluci rádi, jen trvanlivé a vhodné jako svačina mezi zápasy)
    • věci na chatu: oblečení na převlečení na chatu, pyžamo, spodní prádlo, ponožky více ks, hygienické potřeby, nějaké hry na odpoledne/večer karty, Bang apod. MOBILY A DALŠÍ ELEKTRONIKU – NEBRAT
  • dozor: trenéři Marek Papírník, Miloslav Papírník, vedoucí
  • lístky rodiče: na každého hráče vyjde 1 lístek pro rodiče + 2 zbydou na prostřídání se v sobotu a 1 na prostřídání se v neděli pro ty, kdo jede ve větším počtu viz. PŘEHLED, poptali jsme více lístků, ale nemůže být garantováno, dozvíme se na místě

DETAILNÍ INFORMACE K TURNAJI A DOKUMENTY KE STAŽENÍ


Smith Center USD 237 - Important Information for Continuous ...

DŮLEŽITÉ INFO

  • URGENCE uhrazení příspěvků za měsíc červen ve výši 500 Kč stále nemá Hrubeš, Moravec, Linhart – prosím o úhradu tak, aby bylo tohoto pátku na účtu VŽ, pokud nestíháte, prosím nejpozději v pondělí 8.6. předat v hotovosti trenérovi na tréninku
  • U dvou hráčů evidujeme přeplatek – Fibír 1400 Kč a Kohoutek 1600 – bude převedeno do další sezony
  • ZÁLOHA na letní soustředění ve výši 1 000 Kč – je potřeba uhradit do 14.6. – záloha bude vybírána v hotovosti ve středu 10.6. a pak ještě případně na zápase 13.6.
  • ÚČAST rozlučka – zaslat info, kolik za každého hráče bude přítomno účastníků na rozlučce – zprávu ve formě „jméno hráče + počet osob vč. hráče“ poslat do VŽ CHAT do 5.6.

Týdenní plán 25. 5. – 31. 5.

  • PONDĚLÍ – 17.30 – 19.00 Pražačka, sraz 17.15 (vrátit vyprané dresy trenérovi)
  • STŘEDA – 17.00 – 19.00 Vítkov, sraz 16.45 (šatny a sprchy již k dispozici)
  • PÁTEK –  ZRUŠENO, volno (od příštího týdne pátky již klasické tréninky na Vítkově od 16.30)
  • SOBOTA volno
  • NEDĚLE – PU TEMPO PRAHA 2HP (Lhotka) – sraz 16:45Smith Center USD 237 - Important Information for Continuous ...V RÁMCI TRÉNINKŮ BUDE MOŽNÉ JIŽ POUŽÍVAT ŠATNY S PLATNOSTÍ OD STŘEDY, KLUCI SE TAK NA TRÉNINKY BUDOU OPĚT PŘEVLÉKAT. CO SE TÝČE U ZÁPASŮ, KTERÉ HRAJEME NA HŘIŠTI SOUPEŘE, BUDE VYUŽITÍ ŠATEN UPŘESNĚNO VŽDY V RÁMCI INFORMACÍ K ZÁPASU.

NEDĚLE 31. 5. PU TEMPO PRAHA 2HP (Lhotka) – sraz 16:45

  • adresa: Ve Lhotce 1045/3, Praha 4 – Lhotka
  • hrací systém: 7+1, 3 x 30 minut
  • nominace: Bernášek, Cacara, Carvan, Daniš, Doubrava, Fibír, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Joska, Kohoutek, Kukuljac, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Puchmertl, Renza, U10 – Březík, Hámor, Kopřiva
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav, Moravec Petr
  • šatny: budou otevřené včetně sprchování

Information sign clipart black – Uma36.info

TURNAJ – 6. – 7. 6. DLNK CUP 1HP (Hronov/Babí u Náchoda)

  • adresa ubytování hráčů: Červený Kostelec, Zábrodí 1004
    (GPS: N50.46703 E16.105928)
  • adresa hřiště: Padolí 188, Hronov, Zbečník, 549 31
  • doprava: VLASTNÍ, prosíme rodiče o domluvu mezi s sebou, kdo má případně volná místa
  • příjezd: pá 5. 6. večer
  • odjezd: ne 7. 6. po skončení turnaje
  • nominace: Bernášek, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Joska, Kohoutek, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl. Kdo nejede na turnaj, bude mít páteční trénink s U10.
  • strava: snídaně, páteční a sobotní večeře v rámci místa ubytování, obědy na hřišti
  • dozor: trenéři Marek Papírník, Miloslav Papírník, vedoucí

TÝM MÁ AKTUÁLNĚ K DISPOZICI 10 lístků na turnaj pro rodiče (počet návštěvníků je omezen kvůli Koronaviru a každý tým má jen omezený počet lístků pro návštěvníky), bohužel počet lístků aktuálně nelze zvýšit, více budeme vědět až na místě, zda se některých lístků zřeknou z jiných týmů.
Další informace budou doplňovány průběžně.

  • rodiče ubytování: jelikož bude třeba ráno hráče přepravit na hřiště, byla nám nabídnuta možnost ubytování pro rodiče v nedaleké chatě max. 11 míst od místa, kde budou ubytování hráči, podobné TÉTO, kdo by měl zájem o ubytování zde, zaslat info do VŽ CHAT 27. 5. do 18.00 hod ve formě – UBYTOVÁNÍ TURNAJ – ANO „počet“ osob (cena 300 Kč/osoba/noc bez jídla, platba proběhne na místě)

Týdenní plán 18. – 24. 5.

  • PONDĚLÍ – 17.30 – 19.00 Pražačka, sraz 17.15 
  • STŘEDA – 17.00 – 19.00 Vítkov, sraz 16.45 (hráčům budou rozdány dresy na sobotní zápas)
  • PÁTEK –  nohejbal 16.00-18.00 Pražačka, sraz 15.45 (100 Kč/hráč)
  • SOBOTA – PU SLAVIA FUTURE, sraz 8.20
  • NEDĚLE – volno (PU na Xaverově byl zrušen)

SOBOTA 23. 5. PU SLAVIA FUTURE

  • adresa: Hornoměcholupská 300, Praha 10
  • hrací systém: 7+1, 3 x 30 minut
  • nominace: Bernášek, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Kohoutek, Klymyuk, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav

Zobrazit související podrobnosti o obrázku
V DRESECH na zápasy

Na zápasech nebudou k dispozici ani šatny ani sprchy, hráči přijedou vždy již oblečeni v dresu.

Pondělní tréninky – vrátí hráči vyprané dresy trenérovi.

Středeční tréninky (popř. páteční) – trenér rozdá dresy na zápas dle nominace.

pozn. Není dostatek dresů pro všechny, aby mohli mít hráči stále u sebe.