CHALLENGE

DO NEDĚLE 3. 5. DO 20 HOD. – „FREESTYLE S MÍČEM 30 SEC“ 

freestyle-football-silhouette - Junior Sports Coaching

 

VÝHERCI: Francesco, Caci a Vláďa

Každý z kluků obdrží balíček kartiček EURO 2021.


DO NEDĚLE 19. 4. DO 20 HOD. – „ZAMĚSTNEJ OBĚ RUCE“ V JEDNÉ RUCE DRIBLUJ S MÍČEM O ZEM A VE DRUHÉ DRŽ PÁLKU A PINKEJ S MÍČKEM. KDO VYDRŽÍ NEJDÉLE VYHRÁVÁ. 


 

DO STŘEDY 8. 4. DO 20 HOD. CO NEJRYCHLEJI SVLÉKNI A OBLÉKNI MIKINU V POZICI PRKNA NA DLANÍCH A NESMÍŠ SE TĚLEM DOTKNOUT ZEMĚ. MIKINA SE SUNDAVÁ PŘES HLAVU, ZIP NEPOUŽÍVEJTE… VÝHERCI:
– Berny
– Puchy
– Francesco
– Dan Paur

Každý z kluků obdrží balíček kartiček EURO 2021.


DO NEDĚLE 5. 4. 20 HOD. CO NEJVÍCE NOŽIČEK S TOALEŤÁKEM

VÝHERCI:Cheerful Toilet Paper Smiling Character Stock Vector ...
1. Puchy – 18 nožiček
2. Francesco – 16 nožiček
3. Matěj – 15 nožiček
Berny – nejhezčí nožičky


Natočená videa zasílat do týmové skupiny, VÍTĚZNÁ VIDEA budou umístěna na oficiální FCB a instagram stránce klubu. Videa točit a posílat v týmovém oblečení. 🙂 

Cvičení v době karantény

PLÁN CVIČENÍ

  1. KRUHOVÝ TRÉNINK – desetiminutovka (ideálně každý den, minimálně 3x týdně)
  2. BĚH (výklus cca. 2 km) nebo JÍZDA NA KOLE (dle možností – 2x týdně)
  3. SKÁKÁNÍ PŘES ŠVIHADLO (snožmo bez meziskoku, pravá a levá – 2 série 3×1 min., 1x denně)
  4. PROTAŽENÍ (cca. 10 min., po každém kruhovém tréninku, běhu nebo jízdě na kole)
  5. NOŽIČKY A TECHNIKA S MÍČEM (dle možností každého, kdo si neví, obrátí se pro radu na trenéra)

    KRUHOVÝ TRÉNINK – 10 MINUT

  1. SKÁKÁNÍ PANÁKA – 1 min.
    dále v režimu 20s zátěž, 10s odpočinek a to celé  2x
  2. ANGLIČÁKY
  3. JÍZDA NA KOLE V LEŽE (dotýkat se levým loktem zároveň s pravým kolenem a naopak střídavě a u tohoto výdech)
  4. KLIKY (prsa na zem)
  5. DŘEP S VÝSKOKEM
  6. TRICEPSOVÝ KLIK (s pomocí židle)
  7. VÝPADY VPŘED (střídat nohy po sérii)
  8.  VÝPADY VZAD (střídat nohy po sérii)
  9. PRKNO NA PŘEDLOKTÍ (zhluboka dýchat, lokty na úrovni délky ramen a mít je v pravém úhlu, rovná záda a zpevněný celý střed těla)
  10. VÝPONY (stoj na špičkách, ideálně o nějaký patník na špičkách chodidel)

Kruhový trénink natočit poprvé na video poslat do týmové skupiny nebo trenérovi Markovi, slouží jen ke kontrole, zda kluci provádí cviky správně. Video se pak natočí ještě jednou na konci karantény a zhodnotí se posun.

Vedení klubu FKVŽ rozhodlo v souladu s vyhlášeným nouzovým stavem, že od 12. 3. až do odvolání se RUŠÍ všechny tréninky a utkání mládeže. O případných změnách budeme informovat.          

Týdenní plán 2. 3. – 8. 3.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – trénink AgogeGym – sraz 16:45
  • pátek trénink Pražačka – sraz 16:15
  • neděle – PU Mladá Boleslav – sraz 9:00


NEDĚLE – 8. 3. PU MLADÁ BOLESLAV 

  • adresa: Na Radouči 1462, Mladá Boleslav – Kosmonosy
  • hrací systém: 7+1, 3×30 min.
  • konečná nominace: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fojtek, Hrubeš, Huso, Linhart, Klymyuk, Makar, Moravec, Paur, Puchmertl
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš

Dvoutýdenní plán 17. 2. – 1. 3.

17. 2. – 23. 2.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15

24. 2. – 1. 3.

  • pondělí – PU Žilina (Kyje) – sraz 9:00 dopoledne, (výkop 10:00)
  • středa – trénink AgogeGym – sraz 16:45
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • sobota – PU Sparta (Strahov) – sraz 10:00

PONDĚLÍ 24. 2. – PU  MŠK ŽILINA 

  • adresa: Broumarská 851, Praha 9 – Kyje
  • hrací systém: 6+1, 3×30 min.
  • konečná nominace: Fojtek, Hejkal, Huso, Joska, Klymyuk, Kohoutek, Král, Kukuljac, Makar, Moravec, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš

SOBOTA 29. 2. –  PU SPARTA PRAHA U10 (UMT – nafukovačka)

  • adresa: Vaníčkova, TC Strahov
  • hrací systém: 6+1
  • konečná nominace: Carvan, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Huso, Joska, Kohoutek, Linhart, Makar, Moravec, Puchmertl, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Fox

 

Týdenní plán 10. – 16. 2.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 1. skupina PU U11-U12 (Pražačka) – sraz 16:15
  • středa – 2. skupina AgogeGym – sraz 16:45
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • neděle – PU Xaverov, Psáry – sraz 9:15

 

ST – 12. 2. AGOGEGYM (KRUHOVÝ TRÉNINK) 

  • adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3 (naproti Jump parku)
  • s sebou: tričko, trenky, vhodná obuv, pití, věci na sprchování
  • cena: 100 Kč/hráč (odevzdat trenérovi)
  • čas: 17:00-18:00
  • 2. skupina: Anděl, Cacara, Jachura, Klymyuk, Linhart, Sluka
  • trenér: 

 

NE – 16. 2. PU XAVEROV HORNÍ POČERNICE, PSÁRY 

  • adresa: Božanovská 2098, Praha – Horní Počernice
  • hrací systém: 7+1, 3×30 min.
  • nominace: Anděl, Cacara, Bernášek, Huso, Joska, Klymyuk, Kohoutek, Král, Kukuljac, Obešlo, Paur, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek

Týdenní plán 3. 2. – 9. 2.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • úterý – PU Sparta dívky – sraz 16:15
  • středa – trénink AgogeGym – sraz 16:45
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • sobota – halový turnaj Jablonec – sraz 8:50
  • sobota – PU Inter Bratislava U12 (Pražačka) – sraz 16:15
  • neděle – PU Písek U12 (Kačerov) – sraz 9:00

ÚT – 4. 2. PU SPARTA PRAHA dívky WU13/12

  • adresa: U Arborky 397,  Praha-Satalice
  • hrací doba: 17:00-18:30 (sraz 16:15)
  • nominace: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Joska, Kohoutek, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš

ST – 5. 2. AGOGEGYM (KRUHOVÝ TRÉNINK) 

  • adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3 (naproti Jump parku)
  • s sebou: tričko, trenky, vhodná obuv, pití, věci na sprchování
  • cena: 100 Kč/hráč (odevzdat trenérovi)
  • čas: 17:00-18:00
  • půjde: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fibír, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Joska, Klymyuk, Král, Kukuljac, Linhart, Moravec, Obešlo, Puchmertl
  • trenér: Papírník Marek

SO – 8. 2. HALOVÝ TURNAJ JABLONEC 

  • adresa: U Přehrady 4747/20, Městská hala (sálová obuv)
  • hrací doba: 9:00-15:15 (sraz 8:50)
  • hrací systém: 5+1, 1×15 min., 5 zápasů
  • startovné: 1800 Kč/tým
  • skupina A: FKVŽ, Jablonec, Liberec, Rumburk
  • skupina B: Ml. Boleslav, Motorlet, FAPV Děčín, Semily
  • nominace: Fojtek, Klymyuk, Kohoutek, Kukuljac, Linhart, Paur, Puchmertl, (U12 – Štětina)
  • trenéři: Fojtek Tomáš

SO – 8. 2. PU INTER BRATISLAVA U12

  • hrací systém: 7+1, 3×30 min.
  • nominace: Doubrava, Hejkal, Joska, Král
  • výpomoc kategorii U12
  • trenér: Papírník Marek

 

NE – 9. 2. PU  FC PÍSEK U12

  • adresa: Za Mlýnem ev.č. 101, Praha 4 – Braník
  • hrací systém: 7+1, 3×30 min.
  • nominace: Bernášek, Carvan, Fojtek, Doubrava, Hejkal, Joska, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, (U12 – Ajm Marek a Matouš)
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav

    POPLATEK FAČR

    NEJPOZDĚJI do 15. 2. 2020 je třeba zaplatit 100 Kč poplatek za hráče na účet FAČr. (nutno zaplatit do tohoto termínu nebo propadne členství)

    • účet: 369000369/0800
    • variabilní symbol: RODNÉ ČÍSLO HRÁČE (neuvádět ID)

Týdenní plán 27. 1. – 2. 2.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 1. skupina Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 2. skupina AgogeGym – sraz 16:45
  • čtvrtek – neděle – soustředění Janov
    • čtvrtek 30. 1. – příjezd 17:00-18:45
    • neděle 2. 2. – odjezd 15.00-15.30

ST – 29. 1. AGOGEGYM (KRUHOVÝ TRÉNINK)

  • adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3 (naproti Jump parku)
  • s sebou: tričko, trenky, vhodná obuv, pití, věci na sprchování
  • cena: 100 Kč/hráč (odevzdat trenérovi)
  • čas: 17:00-18:00
  • 2. skupina: Bernášek, Carvan, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Huso, Joska, Král, Moravec, Obešlo, Paur, Sluka
  • trenér: Fojtek Tomáš

     

Týdenní plán 20. 1. – 26. 1.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 1. skupina PU U11-U12 (Pražačka) – sraz 16:15
  • středa – 2. skupina AgogeGym – sraz 16:45
  • pátek – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • sobota – PU Sparta U10 (Strahov) – sraz 14:00

 

ST – 22. 1. AGOGEGYM (KRUHOVÝ TRÉNINK) 

  • adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3 (naproti Jump parku)
  • s sebou: tričko, trenky, vhodná obuv, pití, věci na sprchování
  • cena: 100 Kč/hráč (odevzdat trenérovi)
  • čas: 17:00-18:00
  • 2. skupina: Anděl, Cacara, Fibír, Hrubeš, Kukuljac, Puchmertl, Vedral
  • trenér: Fojtek Tomáš

 

SO – 25. 1. PU SPARTA PRAHA U10 (UMT – nafukovačka)

  • adresa: Vaníčkova, TC Strahov
  • hrací systém: 2x 6+1
  • nominace: Anděl, Bernášek, Carvan, Doubrava, Fibír, Fojtek, Hejkal, Huso, Joska, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Puchmertl, (U10 – Březík, Hamor,)
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav, Moravec Petr, Fox

Týdenní plán 13. 1. – 19. 1.

  • pondělí – trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 1. skupina trénink Pražačka – sraz 16:15
  • středa – 2. skupina trénink AgogeGym – sraz 16:45
  • pátek – trénink Pražačka -sraz 16:15
  • sobota – PU Benešov (venku) – sraz 11:45

ST – 15. 1. AGOGEGYM (KRUHOVÝ TRÉNINK) 

  • adresa: Na Jarově 2424/2, Praha 3 (naproti Jump parku)
  • s sebou: tričko, trenky, vhodná obuv, pití, věci na sprchování
  • cena: 100 Kč/hráč (odevzdat trenérovi)
  • čas: 17:00-18:00
  • 2. skupina: Anděl, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Joska, Král, Linhart, Moravec, Obešlo, Paur
  • trenér: Papírník Miloslav

SO – 18. 1. PU  SK BENEŠOV (UMT – venku)

  • adresa: Ke Stadionu 576, Benešov
  • hrací čas: 12:30-14:00
  • hrací systém: 7+1 a 5+1 (upřesníme na místě)
  • nominace: Anděl, Cacara, Carvan, Doubrava, Fojtek, Hrubeš, Jachura, Joska, Král, Kukuljac, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka, Vedral, (U12 – Duda, Koza, Štětina)
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav