Týdenní plán 30. 5. – 5. 6.

  • PO 30. 5. – 16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 31. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 1. 6. – VOLNO
  • ČT 2. 6. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 3. 6. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • SO 4. 6.  –  výkop 17:00 Viktorka Žižkov x FK Meteor Praha VIII, z.s. „C“, (Vítkov / tráva)*, sraz 16:00
    • nominace: ve čtvrtek po tréninku
  • NE 5. 6.  – výkop 10:00MU Viktorka Žižkov x SK Dynamo Č. Budějovice akademie, (Koloděje / tráva), sraz 9:00
    • nominace: ve čtvrtek po tréninku

I Am Writing To Request Your | Clipart Panda - Free Clipart Images

S ohledem na změnu stanov spolku spolku Viktorka Žižkov, z.s., je nutné znovu vyplnit přihlášku. Prosíme o vyplnění zákonným zástupcem každého hráče a odevzdání co nejdříve trenérovi nebo vedoucí.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

Týdenní plán 23. 5. – 29. 5.

  • PO 23. 5. – 16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 24. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 25. 5. – výkop 18:00 MU SK Satalice x Viktorka Žižkov, (hř. Satalice UMT/tráva, 10+1), sraz 17:15
    • nominace po pondělním tréninku
  • ČT 26. 5. – VOLNO
  • PÁ 27. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • SO 28. 5.  –  výkop 17:15 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. x Viktorka Žižkov, (XAVEROV H. POČERNICE UMT)*, sraz 16:15
    • nominace: Sluka, Cacara, Felfel, Hodač, Carvan, Klymjuk
  • NE 29. 5.  – výkop 15:30 MU FC Rokycany x Viktorka Žižkov, (Rokycany UMT + UO), odjezd autobusemsraz 12:30 na Roztylech
    • nominace: Moravec, Paur, Bernášek, Obešlo, Hejkal, Doubrava, Makar, Andy, Joska, Martinec, Šareš, Carvan, Nikita, Klymjuk

I Am Writing To Request Your | Clipart Panda - Free Clipart Images

S ohledem na změnu stanov spolku spolku Viktorka Žižkov, z.s., je nutné znovu vyplnit přihlášku. Prosíme o vyplnění zákonným zástupcem každého hráče a odevzdání co nejdříve trenérovi nebo vedoucí.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE


PLÁN AKCÍ

Týdenní plán 16. 5. – 22. 5.

  • PO 16. 5. – 16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 17. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 18. 5. – VOLNO
  • ČT 19. 5. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 20. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • SO 21. 5.  –  VOLNO
  • NE 22. 5.   
    • výkop 10:00 MU Viktorka Žižkov x CU Bohemians Praha, (Koloděje / tráva), sraz 9:00
      • nominace ve čtvrtek po tréninku
    • výkop 14:00 Viktorka Žižkov x Sportovní klub Zbraslav, (Vítkov / tráva)*, sraz 13:15
      • nominace ve čtvrtek po tréninku

DŮLEŽITÉ

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE


PLÁN AKCÍ

Týdenní plán 9. 5. – 15. 5.

  • PO 9. 5. – od 17:00 – cca 18:00, běhací trénink – s sebou věci na běhání, sraz 16:45 Pražačka
  • ÚT 10. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 11. 5. – VOLNO
  • ČT 12. 5. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 13. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • SO 14. 5.  –  výkop 9:00 – FK Dukla Jižní Město z.s. x Viktorka Žižkov, (MIKULOVA UMT.)*, sraz 8:15
    • nominace: čtvrtek po tréninku
  • NE 15. 5.  –  výkop 11:00 – MU SK PETŘÍN PLZEŇ x Viktorka Žižkov, (SK Petřín Plzeň / UMT), doprava autobusem, sraz 08:15 na Roztylech
    • nominace: čtvrtek po tréninku

PLÁN AKCÍ

Týdenní plán 2. 5. – 8. 5.

  • PO 2. 5. –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 3. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 4. 5. – VOLNO
  • ČT 5. 5. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 6. 5. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • SO 7. 5.  – VOLNO
  • NE 8. 5.  –  
    • výkop 10:00 MU Viktorka Žižkov x SKP České Budějovice, (Koloděje / tráva), sraz 9:00
      • nominace: Moravec, Obešlo, Makar, Doubrava, Fojtek, Daniš, Joska, Andy, Jeníček, Šareš, Felfel, Martinec
    • výkop 14:00 Viktorka Žižkov x FK DUKLA Praha „C“, (Vítkov / tráva)*, sraz 13:15
      • nominace: Carvan, Paur, Sluka, Cacara, Linhart, Martinec, Felfel, Šareš, Jeníček + hráči 2010

PLÁN AKCÍ

Týdenní plán 25. 4. – 1. 5.

  • PO 25. 4. –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 26. 4. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • ST 27. 4. – výkop 18:00,  MU FC Písek fotbal x Viktorka Žižkov, (Burketova / tráva), odjezd autobusem z Roztyl ve 14:45, sraz 14.30 na Roztylech
    • nominace: Moravec, Paur, Obešlo, Hejkal, Puchmertl, Doubrava, Makar, Fojtek, Joska, Daniš, Andy, Klymjuk, Hodač, Jeníček

  • ČT 28. 4. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 29. 4. –  od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15

  • SO 30. 4.  – výkop 9:00 FK Admira Praha z.s. „C“ x Viktorka Žižkov, (Na Pecích / UMT)*, sraz 8:00
    • nominace: čtvrtek po tréninku
  • NE 1. 5. – výkop 15:00 PU Tempo U13 x Viktorka Žižkov, (Vrané nad Vltavou, 10+1), sraz 14:15 ve Vraném
    • nominace: čtvrtek po tréninku

PLÁN AKCÍ

Týdenní plán 18. 4. – 24. 4.

  • PO 18. 4. – VOLNO
  • ÚT 19. 4. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 20. 4. – VOLNO
  • ČT 21. 4. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15 
  • PÁ 22. 4. –  od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • SO 23. 4.  – VOLNO
  • NE 24. 4. –
    • výkop 10:00 MU Viktorka Žižkov x FC Táborsko, (Koloděje / tráva), sraz 9:00
      • nominace: Paur, Moravec, Bernášek, Hejkal, Makar, Puchmertl, Joska, Doubrava, Fojtek, Daniš, Jeníček, Klymjuk, Hodač, Andy
    • výkop 14:00 Viktorka Žižkov x TJ Sokol Stodůlky z.s., (Vítkov / tráva)*, sraz 13:15
      • nominace: Paur, Bernášek, Fojtek, Linhart
    • výkop 17:00 Viktorka Žižkov x TJ Slavoj Suchdol, (Vítkov / tráva, 10+1)*, sraz 16:00
      • nominace: Moravec, Martinec, Cacara, Hejkal, Puchmertl, Makar, Felfel, Joska, Obešlo, Škrobák

PLÁN AKCÍ

Týdenní plán 11. 4. – 18. 4.

  • PO 11. 4.  –  16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 12. 4. – od 17:30 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 13. 4. – VOLNO
  • ČT 14. 4. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15 
  • PÁ 15. 4. – výkop 10:15 MU VIKTORIA PLZEŇ x Viktorka Žižkov, (Plzeň 33. ZŠ Terezie Brzkové / tráva/UMT – vzít oboje kopačky), odjezd v 7:30 autobusem z Roztyl, sraz 7:15 u autobusu na Roztylech
    • nominace: Paur, Moravec, Hejkal, Bernášek, Obešlo, Puchmertl, Doubrava, Fojtek, Daniš, Joska, Hodač, Klymjuk, Andy, Jeníček
    • přibalit na cestu velkou svačinu + neperlivé pití, oběd není zajištěn
  • SO 16. 4.  – VOLNO
  • NE 17. 4. – VOLNO
  • PO 18. 4. – VOLNO

PLÁN AKCÍ


PLÁN TRÉNINKŮ OD 11. 4. 2022

Týdenní plán 4. 4. – 10. 4.

  • PO 4. 4.  –  16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 5. 4. – od 16:00 – 17:30 hod – trénink Pražačka, sraz 15.45
  • ST 6. 4. – VOLNO
  • ČT 7. 4. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15 
  • PÁ 8. 4. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • SO 9. 4.  – VOLNO
  • NE 10. 4. 
    • výkop 10:00 MU Viktorka Žižkov x SFK AC SPARTA PRAHA, (Koloděje / tráva), sraz 9:00
      • nominace: Moravec, Paur, Bernášek, Obešlo, Hejkal, Doubrava, Makar, Fojtek, Joska, Daniš, Šareš, Klymjuk, Hodač, Andy
    • výkop 14:00 Viktorka Žižkov x CU Bohemians Praha, z.s. „C“,(Vítkov / tráva)*, sraz 13:15
      • nominace: Paur, Sluka, Linhart, Cacara, Felfel, Doubrava, Daniš, Hodač, Šareš, Klymjuk, Jeníček + 4 hráči z roč. 2010

PLÁN AKCÍ


PLÁN TRÉNINKŮ OD 11. 4. 2022

Týdenní plán 28. 3. – 3. 4.

  • PO 28. 3.  –  16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování)
  • ÚT 29. 3. – od 16:00 – 17:30 hod – trénink Pražačka, sraz 15.45
  • ST 30. 3. – VOLNO
  • ČT 31. 3. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15 
  • PÁ 1. 4. – od 16:30 – 18:00 hod – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • SO 2. 4.,
    • výkop 13:00, AVIA Čakovice x Viktorka Žižkov, (hř. Čakovice, 10+1)*, sraz 12.00
      • nominace: Paur, Obešlo, Bernášek, Puchmertl, Fojtek, Hejkal, Doubrava, Hodač, Joska, Šareš, Daniš, Klymjuk + 4 hráči roč. 2008
    • výkop 15:00, MU Tempo x Viktorka Žižkov, (hř. Tempo)*, sraz 14.00
      • nominace: Moravec, Cacara, Felfel, Martinec, Linhart + 8 hráčů z roč 2010
    • NE 3. 4., výkop 10:00, MU Viktorka Žižkov x FK Junior Strakonice, (Koloděje / tráva), sraz 9:00
      • nominace: Paur, Moravec, Obešlo, Bernášek, Puchmertl, Fojtek, Hejkal, Doubrava, Hodač, Joska, Šareš, Daniš, Klymjuk

PLÁN AKCÍ


PLÁN TRÉNINKŮ OD 11. 4. 2022