Týdenní plán 28. 11. – 4. 12.

  • PO 28. 11.  –16:00-17:00,nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování), sraz 15:45
    • též trénink brankařů s trenéry Matějkou a Šedivým od 15. hod. na Pražačce
  • ÚT 29. 11.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 30. 11.  – VOLNO
  • ČT 1. 12. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 2. 12. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 3. 12. 
    • Motorlet x VŽ U14,  výkop 12:00 (přátelák, UMT Motorlet), sraz 11:00
    • Hovorčovice x VŽ U14/U15, výkop 17:45 (zimní liga, UMT LOKO Vltavín), sraz 17:00
  • NE 4. 12. – Benešov x VŽ U14,  výkop 14:00 (přátelák, UMT Benešov), sraz 13:00 v Benešově

Nominace: ve čtvrtek po tréninku


OBJEDNÁVKA TÝMOVÝCH FUNKČNÍCH ČEPIC

  • týmové funkční čepice s logem VŽ, je možný potisk i číslem
  • dodání v lednu 2023
  • 2 varianty – letní a zimní (vyteplená)
  • lze se podívat u některých kluků, kteří mají nebo níže obrázek
  • cena: letní varianta 260 Kč/ks, zimní varianta 300 Kč/ks
  • detailní popis každé varianty níže:

OBJEDNÁVKY ZASÍLAT DO CHATU nejpozději do 2. 12. 2022 VE FORMÁTU:

jméno hráče, varianta čepice, počet ks, velikost, popř. číslo, kdo chce potisknout

Týdenní plán 21. 11. – 27. 11.

  • PO 21. 11.  –16:00-17:00,nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování),sraz 15:45
    • též trénink brankařů s trenéry Matějkou a Šedivým od 15. hod. na Pražačce
  • ÚT 22. 11.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 23. 11.  – VOLNO
  • ČT 24. 11. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 25. 11. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 26. 11. – VOLNO
  • NE 27. 11. – zimní liga PRAGA (UMT Loko Vltavín, U Průhonu 659/1, výkop 16:00), sraz 15:15
    • nominace: ve čtvrtek po tréninku

Požadavek na vystavení potvrzení o zaplacení příspěvků: Daniš, Klymjuk, Puchmertl, Martinec, Felfel, Paur, Carvan, Sluka

Týdenní plán 14. 11. – 20. 11.

  • PO 14. 11.  –16:00-17:00,nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování),sraz 15:45
  • ÚT 15. 11.  – VOLNO
  • ST 16. 11.  – VOLNO
  • ČT 17. 11. – VOLNO
  • PÁ 18. 11. – VOLNO

  • SO 19. 11. – VOLNO
  • NE 20. 11. – zimní liga PRAGA (UMT Loko Vltavín, U Průhonu 659/1, výkop 17:45), sraz 17:00
    • nominace: Carvan, Martinec, Obešlo, Hejkal, Doubrava, Šareš, Joska – zbylí hráčí roč. 2008 (vzít vlastní červené štulpny)  

      PŘÍSPĚVKY ZA Q4 (ŘÍJEN, LISTOPAD, PROSINEC) nezapomenout uhradit do 15. 11.

      Příspěvky se hradí bezhotovostně na účet 19-25906319/0800. Do VS vyplnit ID hráče, do poznámky jméno a příjmení hráče (bez těchto údajů nelze platbu přiřadit). Kdo neví ID hráče, napsat vedoucí nebo může vyhledat zde.

      • do 15. 11. 2022 za Q4 – za říjen, listopad, prosinec 2022 – celkem 4 050 Kč

      pozn. Kdo má v klubu sourozence je měsíční příspěvek snížen na 850 Kč měsíčně tj. kvartálně 2 550 Kč. Snížená cena platí pro každého sourozence. Platby za každého hráče je třeba zasílat zvlášť, aby se správně dle ID hráče spárovaly.

Týdenní plán 7. 11. – 13. 11.

  • PO 7. 11.  –16:00-17:00,nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování),sraz 15:45
    • v PO trénink brankařů od 15. hod. na Pražačce s trenéry Švengerem a Slaninou
  • ÚT 8. 11.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 9. 11.  – VOLNO
  • ČT 10. 11. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 11. 11. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 12. 11. – Ústí nad Labem : VŽ U14 (UMT Masarykova, Ústí, výkop 12:00), sraz u busu v 7:20 na Černém Mostě
  • VŽ “C” : AFK Podolí “B” (h. Podolí, výkop 17:00), sraz v 16:15
    • nominace na oba zápasy po čtvrtečním tréninku
  • NE 13. 11. – VOLNO

DŮLEŽITÉ 

POPLATEK NA ZIMNÍ LIGU

Tým je přihlášen na zimní ligu, která bude probíhat od listopadu do března o vybraných víkendech na hřišti Loko Vltavín.  Na tuto zimní ligu je třeba uhradit poplatek ve výši 3000 Kč za tým.

Poplatek 125 Kč mají uhrazený: Doubrava, Tomi, Makar, Hodač, Niky, Andrii, Denys, Daniš, Cacara, Fojtl, Carvan, Martinec, Felfel, Puchmertl, Klymjuk, Obešlo, Sluka, Joska

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY – PŘEHLED – komu brzy končí a od koho chybí

  • více inf. ke zdravotním prohlídkám ZDE
  • zdravotní prohlídku (papír) odevzdat trenérovi Alešovi na tréninku, datum uskutečněné prohlídky poslat vedoucí do zprávy
    • Bernášek Daniel  – do 18. 10. 2023
    • Cacara Oliver – do 19. 8. 2023
    • Carvan Lukáš – do 4. 11. 2022 (zdrav. potvrzení, prohl. leden)
    • Daniš Marek –  do 24. 10. 2023
    • Doubrava František – do 6. 10. 2023
    • Felfel Josef – do 14. 10. 2023
    • Fojtek Matěj – do 9. 9. 2023
    • Fojtl Matěj – do 8.11. 2023
    • Hejkal Tomáš – do 26. 10. 2023 (předá na tréninku)
    • Hodač Miloš – do 21. 1. 2023
    • Joska Filip – 3. 8. 2023
    • Klymjuk Andrej – do 7. 12. 2022
    • Makar Aleksandr – do 3. 11. 2022 (dodá 18.11. 2022)
    • Martinec Matěj – do 6. 10. 2023 
    • Moravec Oliver – do 5. 10. 2023
    • Nyzkyi Nikita – CHYBÍ
    • Obešlo Matěj –  do 15. 8. 2023
    • Osynskyi Andrii – do 10.11. 2023
    • Paur Daniel – do 1. 11. 2022 (dodá – leden)
    • Puchmertl Vojtěch – do 11. 1. 2023
    • Sluka Ethan – do 19. 10. 2023 (předat trenérovi)
    • Sydorenko Denis – do 8. 11. 2023
    • Šareš Oliver – do 14. 12. 2022
    • Tomi Dominik – do 3. 11. 2023

Týdenní plán 31. 10. – 6. 11.


  • PO 31. 10.  –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym – NENÍ

    • v PO trénink brankařů od 15. hod. na Pražačce s trenéry Šedivým a Matějkou
  • ÚT 1. 11.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 2. 11.  – VOLNO
  • ČT 3. 11. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 4. 11. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 5. 11. –
    • VŽ U14 : Roudnice n. L. (UMT Kyje, výkop 12:00),  sraz 11:00
    • Sparta Praha (dívky) : VŽ “C” (UMT Satalice, výkop 10:00), sraz v 9:15
      • nominace na oba zápasy po čtvrtečním tréninku
  • NE 6. 11. – VOLNO

DŮLEŽITÉ 

POPLATEK NA ZIMNÍ LIGU

Tým je přihlášen na zimní ligu, která bude probíhat od listopadu do března o vybraných víkendech na hřišti Loko Vltavín.  Na tuto zimní ligu je třeba uhradit poplatek ve výši 3000 Kč za tým.

Poplatek 125 Kč za každého hráče, prosíme, uhradit do 5. 11. 2022 převodem na účet:

Číslo účtu: 19-3967750227/0100
Částka: 125,00 Kč
Poznámka: VŽ U14-ZL „jméno hráče“

popř. lze naskenovat QR kód

Uhrazeno mají: Doubrava, Tomi, Makar, Hodač, Niky, Andrii, Denys, Daniš, Cacara, Fojtl, Carvan, Martinec, Felfel

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY – PŘEHLED – komu brzy končí a od koho chybí

  • více inf. ke zdravotním prohlídkám ZDE
  • zdravotní prohlídku (papír) odevzdat trenérovi Alešovi na tréninku, datum uskutečněné prohlídky poslat vedoucí do zprávy
    • Bernášek Daniel  – do 18. 10. 2023
    • Cacara Oliver – do 19. 8. 2023
    • Carvan Lukáš – do 4. 11. 2022
    • Daniš Marek –  do 24. 10. 2023
    • Doubrava František – do 6. 10. 2023
    • Felfel Josef – do 14. 10. 2023
    • Fojtek Matěj – do 9. 9. 2023
    • Fojtl Matěj – objednán na prohlídku 8.11.
    • Hejkal Tomáš – do 26. 10. 2023 (předá na tréninku)
    • Hodač Miloš – do 21. 1. 2023
    • Joska Filip – 3. 8. 2023
    • Klymjuk Andrej – do 7. 12. 2022
    • Makar Aleksandr – do 3. 11. 2022 (dodá 18.11. 2022)
    • Martinec Matěj – do 6. 10. 2023 
    • Moravec Oliver – do 5. 10. 2023
    • Nyzkyi Nikita – CHYBÍ
    • Obešlo Matěj –  do 15. 8. 2023
    • Osynskyi Andrii – CHYBÍ
    • Paur Daniel – do 1. 11. 2022 (dodá – leden)
    • Puchmertl Vojtěch – do 11. 1. 2023
    • Sluka Ethan – do 19. 10. 2023 (předat trenérovi)
    • Sydorenko Denis – CHYBÍ
    • Šareš Oliver – do 14. 12. 2022
    • Tomi Dominik – objednán na prohlídku 3.11.

Týdenní plán 24. 10. – 30. 10.

PO 24. 10.  –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování), sraz 15:45

  • ÚT 25. 10.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 26. 10.  – VOLNO
  • ČT 27. 10. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 28. 10. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 29. 10.  – Česká Lípa : VŽ  U14 (h. Městský stadion, výkop 12:00), doprava busem, sraz na Černém Mostě, sraz 7:20
  • NE 30. 10. – VŽ “C” : TJ Bohnice (hř. Vítkov), sraz v 9:15
    • nominace na oba zápasy po čtvrtečním tréninku

DŮLEŽITÉ 

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY – PŘEHLED – komu brzy končí a od koho chybí

  • více inf. ke zdravotním prohlídkám ZDE
  • zdravotní prohlídku (papír) odevzdat trenérovi Alešovi na tréninku, datum uskutečněné prohlídky poslat vedoucí do zprávy
    • Bernášek Daniel  – do 18. 10. 2023
    • Cacara Oliver – do 19. 8. 2023
    • Carvan Lukáš – do 4. 11. 2022
    • Daniš Marek –  do 23. 9. 2022 (objednán na prohlídku 24. 10.)
    • Doubrava František – do 6. 10. 2023
    • Felfel Josef – do 14. 10. 2023
    • Fojtek Matěj – do 9. 9. 2023
    • Fojtl Matěj – objednán na prohlídku 8.11.
    • Hejkal Tomáš – do 4. 11. 2022
    • Hodač Miloš – do 21. 1. 2023
    • Joska Filip – 3. 8. 2023
    • Klymjuk Andrej – do 7. 12. 2022
    • Makar Aleksandr – do 3. 11. 2022
    • Martinec Matěj – do 6. 10. 2023 
    • Moravec Oliver – do 5. 10. 2023
    • Nyzkyi Nikita – CHYBÍ
    • Obešlo Matěj –  do 15. 8. 2023
    • Osynskyi Andrii – CHYBÍ
    • Paur Daniel – do 1. 11. 2022 (dodá)
    • Puchmertl Vojtěch – do 11. 1. 2023
    • Sluka Ethan – do 19. 10. 2023 (předat trenérovi)
    • Sydorenko Denis – CHYBÍ
    • Šareš Oliver – do 14. 12. 2022
    • Tomi Dominik – CHYBÍ

Týdenní plán 17. 10. – 23. 10.


  • PO 17. 10.  –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování), sraz 15:45

    • od 15.00 trénink brankařů s trenérem Šedivým/Švengerem na Pražačce
  • ÚT 18. 10.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 19. 10.  – VOLNO
  • ČT 20. 10. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 21. 10. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 22. 10.  
    • Karlovy Vary : VŽ  U14 (UMT h. Drahovice, výkop 12:00), doprava bus z Černého Mostu, sraz 6:40
    • TJ Satalice : VŽ “C” (UMT Satalice), sraz 13:45
      • nominace na oba zápasy po čtvrtečním tréninku
  • NE 23. 10. –  VOLNO

DŮLEŽITÉ 

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY – PŘEHLED – komu brzy končí a od koho chybí

  • více inf. ke zdravotním prohlídkám ZDE
  • zdravotní prohlídku (papír) odevzdat trenérovi Alešovi na tréninku, datum uskutečněné prohlídky poslat vedoucí do zprávy
    • Bernášek Daniel  – do 18. 10. 2023
    • Cacara Oliver – do 19. 8. 2023
    • Carvan Lukáš – do 4. 11. 2022
    • Daniš Marek –  do 23. 9. 2022 (objednán na prohlídku 24. 10.)
    • Doubrava František – do 6. 10. 2023
    • Felfel Josef – do 14. 10. 2023
    • Fojtek Matěj – do 9. 9. 2023
    • Fojtl Matěj – objednán na prohlídku 8.11.
    • Hejkal Tomáš – do 4. 11. 2022
    • Hodač Miloš – do 21. 1. 2023
    • Joska Filip – 3. 8. 2023
    • Klymjuk Andrej – do 7. 12. 2022
    • Makar Aleksandr – do 3. 11. 2022
    • Martinec Matěj – do 6. 10. 2023 
    • Moravec Oliver – do 5. 10. 2023
    • Nyzkyi Nikita – CHYBÍ
    • Obešlo Matěj –  do 15. 8. 2023
    • Osynskyi Andrii – CHYBÍ
    • Paur Daniel – do 1. 11. 2022
    • Puchmertl Vojtěch – do 11. 1. 2023
    • Sluka Ethan – do 13. 10. 2022
    • Sydorenko Denis – CHYBÍ
    • Šareš Oliver – do 14. 12. 2022
    • Tomi Dominik – CHYBÍ

Týdenní plán 10. 10. – 16. 10.

  • PO 10. 10.  –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování), sraz 15:45
    • od 15.00 trénink brankařů s trenérem Šedivým na Pražačce
  • ÚT 11. 10.  –  od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 12. 10.   VOLNO
  • ČT 13. 10. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 14. 10. – od 17:45 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:30

  • SO 15. 10.  – VOLNO
  • NE 16. 10.  
    • Chomutov : VŽ U14 (UMT Chomutov), doprava busem, sraz 7:20, Černý Most
    • BřeziněvesVŽ “C” (tráva Březiněves), sraz 14:45
      • nominace na oba zápasy po čtvrtečním tréninku

DŮLEŽITÉ 

Výzva – úhrada členského příspěvku Prosinec 2021! – Centrum karate Olomouc.eu

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY – PŘEHLED

  • více inf. ke zdravotním prohlídkám ZDE
  1. Bernášek Daniel  – do 30. 9. 2022 (objednán na prohlídku 18. 10.)
  2. Cacara Oliver – do 19. 8. 2023
  3. Carvan Lukáš – do 4. 11. 2022
  4. Daniš Marek –  do 23. 9. 2022 (objednán na prohlídku 24. 10.)
  5. Doubrava František – do 6. 10. 2023
  6. Felfel Josef – 6. 9. 2022
  7. Fojtek Matěj – do 9. 9. 2023
  8. Fojtl Matěj – CHYB´´´´Í
  9. Hejkal Tomáš – do 4. 11. 2022
  10. Hodač Miloš – do 21. 1. 2022
  11. Joska Filip – 3. 8. 2023
  12. Klymjuk Andrej – do 7. 12. 2022
  13. Makar Aleksandr – do 3. 11. 2022
  14. Martinec Matěj – do 6. 10. 2023 
  15. Moravec Oliver – do 22. 9. 2022 (objednán na prohlídku v týdnu do 16.10.)
  16. Nyzkyi Nikita – CHYBÍ
  17. Obešlo Matěj –  do 15. 8. 2023
  18. Osynskyi Andrii – CHYBÍ
  19. Paur Daniel – do 1. 11. 2022
  20. Puchmertl Vojtěch – do 11. 1. 2023
  21. Sluka Ethan – do 13. 10. 2022
  22. Sydorenko Denis – CHYBÍ
  23. Šareš Oliver – do 14. 12. 2022
  24. Tomi Dominik – CHYBÍ

Týdenní plán 3. 10. – 9. 10.


  • PO 3. 10.  –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování), sraz 15:45

    • též trénink brankařů s trenérem Šedivým od 15.00 na Pražačce
  • ÚT 4. 10.  –  od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Vítkov, sraz 17:15
  • ST 5. 10.   VOLNO
  • ČT 6. 10. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 7. 10. – od 17:45 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:30

  • SO 8. 10.  – MÚ VŽ x Neratovice (tráva Koloděje), sraz 11:00
  • NE 9. 10.  – MÚ Víktorka „C“ x Loko Vltavín (tráva Vítkov), sraz 11:30

DŮLEŽITÉ 

Výzva – úhrada členského příspěvku Prosinec 2021! – Centrum karate Olomouc.eu1. Do 7. 10. prosíme poslat na mail vedoucí (hana.bernaskova@gmail.com) pro sdělení Klubu tyto informace:

  • jméno, příjmení hráče
  • název a adresu školy, kterou hráč aktuálně navštěvuje
  • jméno, příjmení zákonných zástupců hráče
  • zaměstnání zákonných zástupců (dobrovolné)

U nových hráčů – Andy, Denis, Nikita, Dominik Tomi, Matěj Fojtl – zaslat ještě další údaje – adresu bydliště, kontaktní e-mail na zákonného zástupce, číslo zdravotní pojišťovny, kontaktní e-mail hráče


Zdravotní prohlídky – prosím o info (vedoucí na WhatsApp do Chatu), ke zdravotní prohlídce, zda již máte novou – do kdy je platná, nebo kdy jste objednáni : Oliver Moravec, Matěj Martinec, Marek Daniš, František Doubrava, Josef Felfel

 

Týdenní plán 26. 9. – 2. 10.

PO 26. 9.  –16:00-17:00, nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování), sraz 15:45

  • ÚT 27. 9.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Vítkov, sraz 17:15
    • v úterý též trénink brankářů s trenérem Šedivým od 16.00 na Pražačce
  • ST 28. 9.   MU Litvínov x VŽ (hřiště Lomská, Litvínov), výkop 12.00, sraz a doprava bude upřesněna
    • nominace bude po pondělním tréninku
  • ČT 29. 9. – VOLNO
  • PÁ 30. 9. – od 17:45 – 19:00 hod – trénink Vítkov, sraz 17:30

  • SO 1. 10. – VOLNO
  • NE 2. 10.
    • MU Most Souš x VŽ (hřiště Albrechtická, Most), výkop 12.00, sraz a doprava bude upřesněna
    • MU Vinoř x VŽ (hřiště Vinoř), sraz 15.00 hod. 
      • nominace bude čtvrtek/pátek