Týdenní plán 7. 11. – 13. 11.

  • PO 7. 11.  –16:00-17:00,nefotbalový trénink, AGOGE gym (Na Jarově 2424/2, Praha 3-Žižkov), s sebou 100 Kč na cvičení + oblečení (na cvičení tričko, trenky a tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny + ručník na cvičení a věci na sprchování),sraz 15:45
    • v PO trénink brankařů od 15. hod. na Pražačce s trenéry Švengerem a Slaninou
  • ÚT 8. 11.  – od 17:30 – 19:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 17:15
  • ST 9. 11.  – VOLNO
  • ČT 10. 11. –  od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15
  • PÁ 11. 11. – od 16:30 – 18:00 hod. – trénink Pražačka, sraz 16:15

  • SO 12. 11. – Ústí nad Labem : VŽ U14 (UMT Masarykova, Ústí, výkop 12:00), sraz u busu v 7:20 na Černém Mostě
  • VŽ “C” : AFK Podolí “B” (h. Podolí, výkop 17:00), sraz v 16:15
    • nominace na oba zápasy po čtvrtečním tréninku
  • NE 13. 11. – VOLNO

DŮLEŽITÉ 

POPLATEK NA ZIMNÍ LIGU

Tým je přihlášen na zimní ligu, která bude probíhat od listopadu do března o vybraných víkendech na hřišti Loko Vltavín.  Na tuto zimní ligu je třeba uhradit poplatek ve výši 3000 Kč za tým.

Poplatek 125 Kč mají uhrazený: Doubrava, Tomi, Makar, Hodač, Niky, Andrii, Denys, Daniš, Cacara, Fojtl, Carvan, Martinec, Felfel, Puchmertl, Klymjuk, Obešlo, Sluka, Joska

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY – PŘEHLED – komu brzy končí a od koho chybí

  • více inf. ke zdravotním prohlídkám ZDE
  • zdravotní prohlídku (papír) odevzdat trenérovi Alešovi na tréninku, datum uskutečněné prohlídky poslat vedoucí do zprávy
    • Bernášek Daniel  – do 18. 10. 2023
    • Cacara Oliver – do 19. 8. 2023
    • Carvan Lukáš – do 4. 11. 2022 (zdrav. potvrzení, prohl. leden)
    • Daniš Marek –  do 24. 10. 2023
    • Doubrava František – do 6. 10. 2023
    • Felfel Josef – do 14. 10. 2023
    • Fojtek Matěj – do 9. 9. 2023
    • Fojtl Matěj – do 8.11. 2023
    • Hejkal Tomáš – do 26. 10. 2023 (předá na tréninku)
    • Hodač Miloš – do 21. 1. 2023
    • Joska Filip – 3. 8. 2023
    • Klymjuk Andrej – do 7. 12. 2022
    • Makar Aleksandr – do 3. 11. 2022 (dodá 18.11. 2022)
    • Martinec Matěj – do 6. 10. 2023 
    • Moravec Oliver – do 5. 10. 2023
    • Nyzkyi Nikita – CHYBÍ
    • Obešlo Matěj –  do 15. 8. 2023
    • Osynskyi Andrii – do 10.11. 2023
    • Paur Daniel – do 1. 11. 2022 (dodá – leden)
    • Puchmertl Vojtěch – do 11. 1. 2023
    • Sluka Ethan – do 19. 10. 2023 (předat trenérovi)
    • Sydorenko Denis – do 8. 11. 2023
    • Šareš Oliver – do 14. 12. 2022
    • Tomi Dominik – do 3. 11. 2023