BŘEZNOVÁ SOUTĚŽ

  • start soutěže: 15. 3.
  • konec soutěže: 28. 3.
  • soutěží se v týmech i jednotlivcích

TÝMY:Tým Kolegové Lidské - Obrázek zdarma na Pixabay

  1. FKVŽ BEST: Berny, Matěj, Andrej, trenér Tom
  2. ŽIŽKOV GANG: Caci, Hejky, Kohy, Obi
  3. VIKTORIÁNI: Luk, Fanda, Štofy, Dan
  4. SPORTOVCI FROM ŽIŽKOV: Mára, José, Honza, Puchy
  5. RED SQUAD: Francesco, Jéňa, Alex, Íťa

DISCIPLÍNY:

  1. do 17.3. prkno na obou bocích
    levý bok, hned poté pravý bok
    časy se sčítají
  2. do 18.3. 60m sprint
    čas nahlásí rodič a změří vzdálenost
  3. do 19.3. švihadlo (levá, pravá)
    bez meziskoku
    30s levá, hned poté 30s pravá
    hodnotí podle počtu chyb
  4. do 22.3. 1km
    rodič pošle čas přes aplikaci, kde bude vzdálenost a čas odběhnutého km
  5. do 24.3. přehození do nožiček
    10 pokusů, točení v kuse
  6. do 25.3. hlavičky
    nejvíce hlaviček v kuse
  7. do 27.3. míč za krkem
    10 pokusů, točení v kuse
  8. do 28.3. Freestyle – 1 minuta
    trénujte poctivě celé dva týdny, 15-20 minut denně
    video můžete mít sestřihané
    využijte vše co se učíme, coerver, zeměkoule 2 způsoby, různé způsoby zvednutí míče ze země, míč za krkem, přehození do nožiček a vše co vás samotné napadne

HODNOCENÍ DISCIPLÍN:Vaše ohlasy a hodnocení :: Hodnocení dopravců - přepravců .....
1, 2, 3, 5, 6: 20 bodů max. za každou
4, 7, 8: 100 bodů max. za každou

ŽIŽKOVSKÝ DESETIBOJ

  • Start soutěže: 22. 2. 
  • Konec soutěže: 7. 3.
  • VÍTĚZ DISCIPLÍNY PRKNO NA MÍČI – LUKÁŠ CARVAN, čas 4:14
  • VÍTĚZ DISCIPLÍNY 1 KM – FRANTIŠEK DOUBRAVA, čas 3:37
  • VÍTĚZ DISCIPLÍNY STÁNÍ V PODŘEPU – VOJTĚCH PUCHMERTL, čas 6:04
  • VÍTĚZ DISCIPLÍNY 10x DŘEP S VÝSKOKEM – ALEKSANDR MAKAR
  • Každý natočí své video každé disciplíny a pošle Markovi přes WhatsApp, video bude vyhodnoceno a přiděleny body pro jeho tým. Ilustrační videa jsou uvedena u každého cviku.
  • Hodnocení disciplín jednotlivci: disciplíny 2-7 (nejlepší 20 bodů, nejhorší 1 bod), disciplíny 1, 8, 9 a 10 (nejlepší 100 bodů, nejhorší 5 bodů)
  • Hodnocení disciplín týmů: 1. místo 10 bodů, 2. místo 7 bodů, 3. místo 5 bodů, 4. místo 3 body, 5. místo 1 bod (udělají se průměry jednotlivců v týmů)
  • Vítězný tým a vítězové v jednotlivcích (první tři) obdrží odměnu 😉
  • Vítězové jednotlivých disciplín budou zveřejněni na sociálních sítí FKVŽ

TÝMY:Image result for tým

  1. FKVŽ BEST: Berny, Matěj, Andrej, Olík
  2. ŽIŽKOV GANG: Caci, Hejky, Kohy, Obi
  3. VIKTORIÁNI: Luk, Fanda, Štofy, Dan
  4. SPORTOVCI FROM ŽIŽKOV: Mára, José, Honza, Puchy
  5. RED SQUAD: Francesco, Jéňa, Alex, Íťák

DISCIPLÍNY:

  1. 1 km na čas (čas měří rodiče a nahlásí  hl. trenérovi – WhatsApp)
  2. člunkový běh 4×10m
    – bez míče (video)
    – s míčem (video)Image result for 10 číslo
  3. 10x dřep s výskokem na čas (video, důležité je i provedení nejen rychlost)
  4. 20x klik na čas (video, důležité je i provedení nejen rychlost)
  5. prkno na míči na čas (video)
  6. stání v podřepu na čas (video)
  7. švihadlo 1 min. snožmo (video)
  8. vykopni míč nad sebe, sedni si, vyskoč a zpracuj míč – 10 pokusů (video)
  9. coerver cviky s míčem, každý cvik 30s (videa: nožičky s tenisákem, stahování míče, stahování míče do „V“, taneček, zeměkoule, převalení, převalení a puštění ), nožičky s velkým míčemstahování míče za nohou, ping-pong s převalením, libovolné pauzy (netočit)
  10. 4×1 km (rodiče nahlásí časy každého km úseku hl. trenérovi – WhatsApp)
    – čas 4:00-5:30 v tomto rozmezí
    – stejně dlouhá pauza před další sérií

PŘÍSPĚVKY A POPLATEK FAČR 

PŘÍSPĚVKY 

  • do 29. 1. 2021 za Q4/2020 (měsíce: říjen 500Kč, listopad 0Kč,  prosinec 1000 Kč – celkem 1 500 Kč 
    • kdo má v klubu sourozence platí za prosinec 700 Kč
    • kdo již platbu za Q4 zaslal a má přeplatek, ten bude převeden do dalšího období
  • do 15. 2. 2021 za Q1 (měsíce leden 0 Kč, únor, březen) – bude upřesněno až dle nařízení vlády a možnosti začít trénovat)

Příspěvky se hradí bezhotovostně na účet 19-0025906319/0800. Do VS vyplnit ID hráče, do poznámky jméno a příjmení hráče (bez těchto údajů nelze platbu přiřadit). Kdo neví ID hráče, napsat vedoucí.

POPLATEK 100 KČ ZA ČLENSTVÍ VE FAČRu 

  • bude se hradit v hotovosti trenérovi, jakmile začnou opět tréninky (aktuálně uhradí FAČr hromadně Klub)

Jak to bylo? Příběh značky Nike | Sneakerstenisky.cz

Kolekce oblečení – vybrána značka NIKE, detailní informace budou doplněny, jakmile budou známé podmínky a možnost objednání.


INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK:

PŘED ZAČÁTKEM KAŽDÉHO TRÉNINKU 

ZAHŘÁTÍ ORGANISMU – COERVER CVIKY S MÍČEM

  •  2 kola, každé kolo má 10 cviků, jeden cvik 20s zátěž, 10s odpočinek
  1. našlapování na míč
  2. stahování míče do písmene „V“Novinky - STRÁNKY RYCHNOVSKÉHO DOROSTU
  3. stahování míče za nohou
  4. střídavě nárt, placírka (levá, pravá)
  5. převalení míče se zastavením
  6. ping pong
  7. stahování (tzv. zalepení) míče ze vzduchu nártem (vyhazovat rukou do výšky své postavy)
  8. nožičky
  9. zeměkoule
  10. taneček

PO ZAHŘÁTÍ ORGANISMU – BĚŽECKÁ ABECEDA

  • cca. 5-8 minut a 2x opakovat každý cvik (kluci  vědí, dělají pravidelně od začátku této sezony)


TRÉNINK – 4x TÝDNĚ

1. trénink: VYTRVALOSTNÍ – fartlekový způsob

  • běh 1km (do 5:15 min.), sprint 5s, chůze 2:00-2:30 min. (podle pocitu zotavení), běh 1km (do 5:15 min.), sprint 5s, chůze 2:00-2:30 min (1 série trvá celkem cca 15 min), 3 série 

2. trénink: ODRAZOVÁ SÍLA

a) švihadlo– snožmo, po levé, po pravé (ideálně bez meziskoku), interval 45s, 15s pauza, 4 série, pauza mezi sériemi 2 minuty (aktivní odpočinek)

b) schody (12-14 stupňů)

  • vybíhat po jednom !! (frekvence, důraz na krátký krok) max. intenzita !!
  • dbát na zapojení rukou, odrážet se ze špiček
  • počet opakování 6
  • počet sérií 4
  • pauza mezi sériemi 2 minuty (aktivní odpočinek)
  • pauza mezi sériemi 5 minut, atraktivní odpočinek – dynamický strečink, vyklepávat svaly, doplnit tekutiny

c) výbušná síla

  • skákat snožmo přes co nejvyšší překážku, kterou děti zvládnou
  • jeden skok a odpočívat, nachystat se z klidu a soustředěnosti do dalšího skoku, nikam nepospíchat
  • skákání z místa – odraz z obou noh (10-20 opakování, dle věkové kategorie)
  • skákání z rozběhem do max. výšky, náznak hry hlavou (záklon hlavy a krk vpřed) – odraz z jedné nohy a střídat nohy (10-20 opakování)

3. trénink: KOMPLEXNÍ CVIČENÍ

  • 20s zátěž, 10s pauza
  • počet sérií 3
  • pauza mezi sériemi 6 minut
  1. panák
  2. spiderman (základní pozice prkno na dlaních, posouvat koleno k lokům střídavě)
  3. prkno rovné na předloktí
  4. prkno na předloktí na pravém boku (pozice nohou podle obtížnosti od nejlehčího – vedle sebe, na sobě, levá noha ve vzduchu)
  5. prkno na předloktí na pravém boku
  6. kliky
  7. prkno na dlaních a střídavě natahovat ruce před sebe
  8. výpady s výskokem z jedné nohy – střídat
  9. dřepy s výskokem
  10. blbouni

4. trénink: RYCHLOSTNÍ TRÉNINK

a) explozivní rychlost

  • člunkový běh
  • vzdálenost 4×10 metrů
  • 6 opakování, mezi každým opakováním pauza minimálně více jak 2 min.

b) stejné jako bod a) jen s míčem

  • střídat možnosti zaseknutí míče (šajtle, placírka za nohou, placírka v klasickém postavení, okolo mety, chodidlem)
  • míč neustále u nohy, střídat nohy

c) lokomoční rychlost

  • vzdálenost 20 metrů
  • počet opakování 5
  • pauza mezi opakováním desetinásobek odběhnutého času
  • počet sérií 3
  • pauza mezi sériemi 5 minut (nožičky)

d) reakční (startovní) rychlost

  • vzdálenost 4-6 metrů
  • počet opakování 8-10 (plynule navazuje start, volný návrat chůzí, uvolnění nohou, start atd.), lze startovat z různých pozic (napřímo, bokem, otočka 180 st. atd. )
  • pauza mezi opakováním desetinásobek odběhnutého času 1:10
  • počet sérií 3-4
  • pauza mezi sériemi 5 minut (nožičky), do úplného zotavení !!!

PO UKONČENÍ KAŽDÉHO TRÉNINKU 

STATICKÝ STREČINK (kluci vědí, dělá se vždy na každém tréninku)



Je dobré seřadit tréninky do dní, aby nebyly za sebou 3 silově-rychlostní tréninky. např.:

pondělí – rychlost
úterý – posil. cvičení
středa – volno
čtvrtek – vytrvalost
pátek / sobota – odrazová síla
neděle – volno


PLÁN INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ TAKÉ ZDE KE STAŽENÍ

KRÁSNÉ VÁNOCE, DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ PŘEJE VŠEM KLUKŮM I RODIČŮM

Co se děje v IKEA - IKEA

CELÝ REALIZAČNÍ TÝM U12

MAREK & TOM & MÍLA & HANKA & ONDRA

TĚŠÍME SE V LEDNU, SNAD CO NEJDŘÍVE, NA VIDĚNOU

Týdenní plán 14. 12. – 20. 12.

  • PONDĚLÍ – 16:00-17:00, trénink park Vítkov, sraz 15.45 u kabin
  • ÚTERÝ – 17:30-19:00, trénink Pražačka, sraz 17.15
    • šatny jsou k dispozici, UMT
  • STŘEDA – PU U12-SPARTA PRAHA U11 1HP (Pražačka), sraz 13.30
    • šatny jsou k dispozici, UMT
  • PÁTEK trénink Koloděje, rozdělení do 2 skupin:
    • 16.30-17.30, sraz 16.15 – 1. PARTA: Berny, Obi, Francesco, Luk, Jose, Dan Paur, Jéňa, Matěj, Andrej, Franta, Puchy
    • 17.30-18.30, sraz 17.15 – 2. PARTA: Olík, Alex, Caci, Íťa, Hejky, Mára D. (napůl se staršími)
      • šatny NEBUDOU, UMT venku

STŘEDA – 16. 12. PU U12 – SPARTA PRAHA U11

  • sraz: 13.30
  • hrací formát: 8+1, 120 minut
  • nominace: Bernášek, Cacara, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Jeníček, Joska, Klymyuk, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Bruž Ondřej

 

Týdenní plán 7. 12. – 13. 12.

  • PONDĚLÍ – 16:00-17:00, trénink park Vítkov, sraz 15.45 u kabin
  • ÚTERÝ – 17:30-19:00, trénink Pražačka, sraz 17.15
    • šatny jsou k dispozici, UMT
  • STŘEDA – 17:30-19:00, trénink Pražačka, sraz 17.15
    • šatny jsou k dispozici, UMT
  • PÁTEK – 16.30-18.00, trénink Koloděje, sraz 16.15 
    • šatny jsou k dispozici, UMT venku
  • SOBOTA – MINILIGA ROUDNICE 1HP (Vědomice), sraz 9.00

SOBOTA – 12. 12. MINILIGA ROUDNICE

  • sraz: 9.00
  • adresa: Pod Lipou 297, Vědomice, UMT
  • hrací systém: 2×20 min. – 1 zápas, 1HP
  • soupeři: SK Roudnice, FK Teplice, Junior Chomutov
  • nominace: Cacara, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Joska, Klymyuk, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl, Sluka
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav, Fojtek Tomáš, Bruž Ondřej

  • MINI ZIMNÍ SOUTŘEDĚNÍ – INFO
  • roušky – termín dodání do Vánoc
  • zdravotní potvrzení – kdo stále nedodal, dodat ASAP, PŘEHLED ZDE

Týdenní plán 30. 11. – 6. 12.

  • PONDĚLÍ – 16:00-17:00, trénink park Vítkov, sraz 15.45 u kabin
  • ÚTERÝ – 16:00-17:00 1. skupina, 17:00-18:00 2. skupina Koráb, sraz 15:45, 16:45
  • PÁTEK – 16.30-18.00, trénink Koloděje, sraz 16.15 (šatny nejsou k dispozici, UMT, nafukovací hala není, hraje se venku)
  • SOBOTA – PU TEMPO-U12 2HP (Lhotka), sraz 12.15 

SOBOTA – 5. 12. PU TEMPO PRAHA – U12

  • sraz: 12.15 hod.
  • adresa:  Ve Lhotce 1028/3, Praha 4 – Lhotka
  • nominace: všichni hráči + Březík, Hámor, Kopřiva (všichni U11), Salijevič, Martsi (oba U13)
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav, Bruž Ondřej
  • pozn.: šatny nejsou k dispozici, utkání bude bez diváků s ohledem na nařízení vlády

VÝBAVA K VYZVEDNUTÍ – CENY

  • předání bude upřesněno dle finálního rozpisu tréninků, info k předání bude zasláno do skupiny na WhatsApp
  • úhrada věcí při předání, prosím, přesné částky
  • roušky jsou objednané u Klubu, předpokládaný termín dodání do 14 dnů

Plán individuálních tréninků

PŘED ZAČÁTKEM KAŽDÉHO TRÉNINKU Výsledky soutěží - Oficiální stránky Obce Dolní Lhota

ZAHŘÁTÍ ORGANISMU – COERVER CVIKY S MÍČEM

  •  2 kola, každé kolo má 10 cviků, jeden cvik 20s zátěž, 10s odpočinek
  1. našlapování na míč
  2. stahování míče do písmene „V“
  3. stahování míče za nohou
  4. střídavě nárt, placírka (levá, pravá)
  5. převalení míče se zastavením
  6. ping pong
  7. stahování (tzv. zalepení) míče ze vzduchu nártem (vyhazovat rukou do výšky své postavy)
  8. nožičky
  9. zeměkoule
  10. taneček

PO ZAHŘÁTÍ ORGANISMU – BĚŽECKÁ ABECEDA

  • cca. 5-8 minut a 2x opakovat každý cvik (kluci  vědí, dělají pravidelně od začátku této sezony)


TRÉNINK – 4x TÝDNĚ

1. trénink: VYTRVALOSTNÍ – fartlekový způsob

  • běh 1km (do 5:15 min.), sprint 5s, chůze 2:00-2:30 min. (podle pocitu zotavení), běh 1km (do 5:15 min.), sprint 5s, chůze 2:00-2:30 min (1 série trvá celkem cca 15 min), 3 série 

2. trénink: ODRAZOVÁ SÍLA

a) švihadlo– snožmo, po levé, po pravé (ideálně bez meziskoku), interval 45s, 15s pauza, 4 série, pauza mezi sériemi 2 minuty (aktivní odpočinek)

b) schody (12-14 stupňů)

  • vybíhat po jednom !! (frekvence, důraz na krátký krok) max. intenzita !!
  • dbát na zapojení rukou, odrážet se ze špiček
  • počet opakování 6
  • počet sérií 4
  • pauza mezi sériemi 2 minuty (aktivní odpočinek)
  • pauza mezi sériemi 5 minut, atraktivní odpočinek – dynamický strečink, vyklepávat svaly, doplnit tekutiny

c) výbušná síla

  • skákat snožmo přes co nejvyšší překážku, kterou děti zvládnou
  • jeden skok a odpočívat, nachystat se z klidu a soustředěnosti do dalšího skoku, nikam nepospíchat
  • skákání z místa – odraz z obou noh (10-20 opakování, dle věkové kategorie)
  • skákání z rozběhem do max. výšky, náznak hry hlavou (záklon hlavy a krk vpřed) – odraz z jedné nohy a střídat nohy (10-20 opakování)

3. trénink: KOMPLEXNÍ CVIČENÍ

  • 20s zátěž, 10s pauza
  • počet sérií 3
  • pauza mezi sériemi 6 minut
  1. panák
  2. spiderman (základní pozice prkno na dlaních, posouvat koleno k lokům střídavě)
  3. prkno rovné na předloktí
  4. prkno na předloktí na pravém boku (pozice nohou podle obtížnosti od nejlehčího – vedle sebe, na sobě, levá noha ve vzduchu)
  5. prkno na předloktí na pravém boku
  6. kliky
  7. prkno na dlaních a střídavě natahovat ruce před sebe
  8. výpady s výskokem z jedné nohy – střídat
  9. dřepy s výskokem
  10. blbouni

4. trénink: RYCHLOSTNÍ TRÉNINK

a) explozivní rychlost

  • člunkový běh
  • vzdálenost 4×10 metrů
  • 6 opakování, mezi každým opakováním pauza minimálně více jak 2 min.

b) stejné jako bod a) jen s míčem

  • střídat možnosti zaseknutí míče (šajtle, placírka za nohou, placírka v klasickém postavení, okolo mety, chodidlem)
  • míč neustále u nohy, střídat nohy

c) lokomoční rychlost

  • vzdálenost 20 metrů
  • počet opakování 5
  • pauza mezi opakováním desetinásobek odběhnutého času
  • počet sérií 3
  • pauza mezi sériemi 5 minut (nožičky)

d) reakční (startovní) rychlost

  • vzdálenost 4-6 metrů
  • počet opakování 8-10 (plynule navazuje start, volný návrat chůzí, uvolnění nohou, start atd.), lze startovat z různých pozic (napřímo, bokem, otočka 180 st. atd. )
  • pauza mezi opakováním desetinásobek odběhnutého času 1:10
  • počet sérií 3-4
  • pauza mezi sériemi 5 minut (nožičky), do úplného zotavení !!!

PO UKONČENÍ KAŽDÉHO TRÉNINKU 

STATICKÝ STREČINK (kluci vědí, dělá se vždy na každém tréninku)



Je dobré seřadit tréninky do dní, aby nebyly za sebou 3 silově-rychlostní tréninky. např.:

pondělí – rychlost
úterý – posil. cvičení
středa – volno
čtvrtek – vytrvalost
pátek / sobota – odrazová síla
neděle – volno


PLÁN INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ TAKÉ ZDE KE STAŽENÍ

S OHLEDEM NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ JSOU HROMADNÉ TRÉNINKY AŽ DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENY


 

Týdenní plán 5. 10. – 11. 10.

  • PONDĚLÍ – 17.00-18.30, kruhový trénink venku Vítkov, sraz 16.45
  • ÚTERÝ – 17.00-18.30, trénink Pražačka, sraz 16.45
  • STŘEDA – 16.00-17.30, trénink Pražačka, sraz 15.45
  • PÁTEK – 16.00-18.00, trénink Vítkov, sraz 15.45
  • NEDĚLE
    • MU U12 – SK ROUDNICE, sraz 9.00
    • MU U13/12 – DUKLA JM, sraz 12.45

S ohledem na aktuální situaci a vládou vyhlášený Nouzový stav se zpřísnily podmínky pro konání tréninků a zápasů. V této souvislosti žádáme rodiče (doprovod), aby poté, co dovezou děti na trénink (zápas), nesetrvávali po dobu konání tréninkové jednotky (zápasu) v areálu a dostavili se vyzvednout hráče až po ukončení akce.

Děkujeme Vám za pochopení a respektování těchto nových pravidel a jejich dodržování.


NEDĚLE – 11. 10. U12 – SK ROUDNICE

  • sraz: 9.00 hod.
  • adresa:  Bohdašínská 398/3, Praha 9 – Koloděje
  • nominace: Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Jeníček, Joska, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav, Bruž Ondřej

NEDĚLE – 11. 10. U13/12 – DUKLA JM

  • sraz: 12.45 hod.
  • adresa: Pražačka
  • nominace: Bernášek, Cacara, Carvan, Klymjuk, Puchmertl, Sluka, U13 – Ajm Marek, Contiero, Ejem, Kraml Patrick, Martsi, Matějka, Sharifov Eduard a Filip
  • trenéři: Papírník Marek, Straka Vladimír, Klouda Lukáš, Papírník Miloslav

    DŮLEŽITÉ INFO