Týdenní plán 30. 11. – 6. 12.

VARIANTA 3. STUPEŇ

  • PONDĚLÍ – 16:00-17:00, trénink park Vítkov, sraz 15.45 u kabin
  • ÚTERÝ – 17.30-19.00, trénink Pražačka, sraz 17.15
  • STŘEDA – 17.30-19.00, trénink Pražačka, sraz 17.15
  • PÁTEK – 16.30-18.00, trénink Koloděje, sraz 16.15
  • SOBOTA – ? PU TEMPO-U12 2HP (Lhotka), sraz 12.15 ?

VARIANTA 4. STUPEŇ

  • PONDĚLÍ – 16:00-17:30, trénink park Vítkov, sraz 15.45 u kabin
  • ÚTERÝ – individuál Pražačka (čas upřesníme)
  • STŘEDA – 16:00-17:30, trénink park Vítkov, sraz 15.45 u kabin
  • ČTVRTEK – individuál Pražačka (čas upřesníme)
  • PÁTEK – individuál Pražačka (čas upřesníme)

Plán individuálních tréninků

PŘED ZAČÁTKEM KAŽDÉHO TRÉNINKU Výsledky soutěží - Oficiální stránky Obce Dolní Lhota

ZAHŘÁTÍ ORGANISMU – COERVER CVIKY S MÍČEM

  •  2 kola, každé kolo má 10 cviků, jeden cvik 20s zátěž, 10s odpočinek
  1. našlapování na míč
  2. stahování míče do písmene „V“
  3. stahování míče za nohou
  4. střídavě nárt, placírka (levá, pravá)
  5. převalení míče se zastavením
  6. ping pong
  7. stahování (tzv. zalepení) míče ze vzduchu nártem (vyhazovat rukou do výšky své postavy)
  8. nožičky
  9. zeměkoule
  10. taneček

PO ZAHŘÁTÍ ORGANISMU – BĚŽECKÁ ABECEDA

  • cca. 5-8 minut a 2x opakovat každý cvik (kluci  vědí, dělají pravidelně od začátku této sezony)


TRÉNINK – 4x TÝDNĚ

1. trénink: VYTRVALOSTNÍ – fartlekový způsob

  • běh 1km (do 5:15 min.), sprint 5s, chůze 2:00-2:30 min. (podle pocitu zotavení), běh 1km (do 5:15 min.), sprint 5s, chůze 2:00-2:30 min (1 série trvá celkem cca 15 min), 3 série 

2. trénink: ODRAZOVÁ SÍLA

a) švihadlo– snožmo, po levé, po pravé (ideálně bez meziskoku), interval 45s, 15s pauza, 4 série, pauza mezi sériemi 2 minuty (aktivní odpočinek)

b) schody (12-14 stupňů)

  • vybíhat po jednom !! (frekvence, důraz na krátký krok) max. intenzita !!
  • dbát na zapojení rukou, odrážet se ze špiček
  • počet opakování 6
  • počet sérií 4
  • pauza mezi sériemi 2 minuty (aktivní odpočinek)
  • pauza mezi sériemi 5 minut, atraktivní odpočinek – dynamický strečink, vyklepávat svaly, doplnit tekutiny

c) výbušná síla

  • skákat snožmo přes co nejvyšší překážku, kterou děti zvládnou
  • jeden skok a odpočívat, nachystat se z klidu a soustředěnosti do dalšího skoku, nikam nepospíchat
  • skákání z místa – odraz z obou noh (10-20 opakování, dle věkové kategorie)
  • skákání z rozběhem do max. výšky, náznak hry hlavou (záklon hlavy a krk vpřed) – odraz z jedné nohy a střídat nohy (10-20 opakování)

3. trénink: KOMPLEXNÍ CVIČENÍ

  • 20s zátěž, 10s pauza
  • počet sérií 3
  • pauza mezi sériemi 6 minut
  1. panák
  2. spiderman (základní pozice prkno na dlaních, posouvat koleno k lokům střídavě)
  3. prkno rovné na předloktí
  4. prkno na předloktí na pravém boku (pozice nohou podle obtížnosti od nejlehčího – vedle sebe, na sobě, levá noha ve vzduchu)
  5. prkno na předloktí na pravém boku
  6. kliky
  7. prkno na dlaních a střídavě natahovat ruce před sebe
  8. výpady s výskokem z jedné nohy – střídat
  9. dřepy s výskokem
  10. blbouni

4. trénink: RYCHLOSTNÍ TRÉNINK

a) explozivní rychlost

  • člunkový běh
  • vzdálenost 4×10 metrů
  • 6 opakování, mezi každým opakováním pauza minimálně více jak 2 min.

b) stejné jako bod a) jen s míčem

  • střídat možnosti zaseknutí míče (šajtle, placírka za nohou, placírka v klasickém postavení, okolo mety, chodidlem)
  • míč neustále u nohy, střídat nohy

c) lokomoční rychlost

  • vzdálenost 20 metrů
  • počet opakování 5
  • pauza mezi opakováním desetinásobek odběhnutého času
  • počet sérií 3
  • pauza mezi sériemi 5 minut (nožičky)

d) reakční (startovní) rychlost

  • vzdálenost 4-6 metrů
  • počet opakování 8-10 (plynule navazuje start, volný návrat chůzí, uvolnění nohou, start atd.), lze startovat z různých pozic (napřímo, bokem, otočka 180 st. atd. )
  • pauza mezi opakováním desetinásobek odběhnutého času 1:10
  • počet sérií 3-4
  • pauza mezi sériemi 5 minut (nožičky), do úplného zotavení !!!

PO UKONČENÍ KAŽDÉHO TRÉNINKU 

STATICKÝ STREČINK (kluci vědí, dělá se vždy na každém tréninku)



Je dobré seřadit tréninky do dní, aby nebyly za sebou 3 silově-rychlostní tréninky. např.:

pondělí – rychlost
úterý – posil. cvičení
středa – volno
čtvrtek – vytrvalost
pátek / sobota – odrazová síla
neděle – volno


PLÁN INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ TAKÉ ZDE KE STAŽENÍ

S OHLEDEM NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ JSOU HROMADNÉ TRÉNINKY AŽ DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENY


 

Týdenní plán 5. 10. – 11. 10.

  • PONDĚLÍ – 17.00-18.30, kruhový trénink venku Vítkov, sraz 16.45
  • ÚTERÝ – 17.00-18.30, trénink Pražačka, sraz 16.45
  • STŘEDA – 16.00-17.30, trénink Pražačka, sraz 15.45
  • PÁTEK – 16.00-18.00, trénink Vítkov, sraz 15.45
  • NEDĚLE
    • MU U12 – SK ROUDNICE, sraz 9.00
    • MU U13/12 – DUKLA JM, sraz 12.45

S ohledem na aktuální situaci a vládou vyhlášený Nouzový stav se zpřísnily podmínky pro konání tréninků a zápasů. V této souvislosti žádáme rodiče (doprovod), aby poté, co dovezou děti na trénink (zápas), nesetrvávali po dobu konání tréninkové jednotky (zápasu) v areálu a dostavili se vyzvednout hráče až po ukončení akce.

Děkujeme Vám za pochopení a respektování těchto nových pravidel a jejich dodržování.


NEDĚLE – 11. 10. U12 – SK ROUDNICE

  • sraz: 9.00 hod.
  • adresa:  Bohdašínská 398/3, Praha 9 – Koloděje
  • nominace: Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Jeníček, Joska, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav, Bruž Ondřej

NEDĚLE – 11. 10. U13/12 – DUKLA JM

  • sraz: 12.45 hod.
  • adresa: Pražačka
  • nominace: Bernášek, Cacara, Carvan, Klymjuk, Puchmertl, Sluka, U13 – Ajm Marek, Contiero, Ejem, Kraml Patrick, Martsi, Matějka, Sharifov Eduard a Filip
  • trenéři: Papírník Marek, Straka Vladimír, Klouda Lukáš, Papírník Miloslav

    DŮLEŽITÉ INFO

Týdenní plán 28. 9. – 4. 10.

  • PONDĚLÍ – 17.00-18.30, kruhový trénink venku Vítkov, sraz 16.45
  • ÚTERÝ – 17.00-18.30, trénink Pražačka, sraz 16.45
  • STŘEDA – 16.00-17.30, trénink Pražačka, sraz 15.45
  • PÁTEK – 16.00-18.00, trénink Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA – MU DUKLA – U13/12, sraz 12.45
  • NEDĚLE – MU BENEŠOV – U12, sraz 9.00

SOBOTA – 3. 10. MU DUKLA PRAHA – U13/12

  • sraz: 12.45 hod.
  • adresa: Ztracená 737/1a, Praha 6 – Ruzyně
  • nominace: Cacara, Carvan, Daniš, Hrubeš, Klymjuk, Kohoutek, Paur, Sluka, U13 – Ajm Marek, Keren, Martsi, Sharifov Eduard a Filip, Štětina
  • trenéři: Papírník Marek, Papírník Miloslav

NEDĚLE – 4. 10. MU SK BENEŠOV – U12

  • sraz: 9.00 hod.
  • adresa: Úročnice 89, okr. Benešov
  • nominace: Bernášek, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Joska, Král, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Puchmertl
  • trenér: Papírník Marek
  • pozn.: autobusem se nejede, sraz je přímo na hřišti

Týdenní plán 21. 9. – 28. 9.

  • PONDĚLÍ – 17.00-18.00, kruhový trénink venku Vítkov, sraz 16.45
    • s sebou – sportovní oblečení, sportovní obuv, věci na sprchování, pantofle
  • ÚTERÝ – 17.00-18.30, trénink Pražačka, sraz 16.45
  • STŘEDA – 16.00-17.30, trénink Pražačka, sraz 15.45
  • PÁTEK 
    • 16.00-18.00, trénink Vítkov, sraz 15.45
    • 17.00 MU U13/12 ADMIRA, sraz 16.00
  • NEDĚLE-PONDĚLÍ – TURNAJ VELKÁ BÍTEŠ 1HP – ZRUŠEN
  • PONDĚLÍ – 17.00-18.30, kruhový trénink venku Vítkov, sraz 16.45
    • s sebou – sportovní oblečení dle počasí, sportovní obuv na běhání, věci na sprchování, pantofle
    • účast potvrzena: Carvan, Obešlo, Kohoutek, Hejkal, Doubrava, Puchmertl, Cacara, Jeníček, Fojtek, Sluka ?

PÁTEK – 25. 9. MU U13/12 – ADMIRA PRAHA 

  • sraz: 16.00
  • adresa: Vítkov
  • nominace: Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Král, Moravec, Obešlo
  • trenéři: Papírník Marek, Straka Vladimír

ROUŠKY

 

 

 

  • pouze bílá barva viz. obr
  • cena 150 Kč/ks
  • velikosti S, M, L – trenér v průběhu týdne přinese na trénink všechny velikosti a podívá se jaká velikost by klukům nejvíce seděla (z hygienických důvodů nebudeme každému zkoušet)
  • Objednáno:
    • Moravec Oliver –  2x
    • Fojtek Matěj – 1x
    • Jeníček Marek – 1x
    • Hejkal Tom – 1x
    • Makar Alex – 2x
    • Doubrava František – 2x
    • Obešlo Matěj – 2x
    • Bernášek Dan – 2x
    • Kohoutek Honza – 2x
    • Hrubeš Fanda – 2x
    • Daniš Marek – 1x
    • Sluka Ethan – 1x
    • Carvan Lukáš – 1x
    • Klymjuk Andrej – 1x

Objednávky nejpozději do 21. 9. do 11. hod.


ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKYPovinné lékařské prohlídky pro závodní hráče - TC Chrudim z.s.

Prosím dodat co nejdříve to půjde: Fojtek Matěj, Hejkal Tom, Jeníček Marek, Linhart Jan, Makar Alexandr, Moravec Oliver, Obešlo Matěj, Paur Daniel, Puchmertl Vojta a Sluka Ethan


 VÝBAVA OBJEDNÁNA – TERMÍN DODÁNÍ CCA POLOVINA ŘÍJNA

Týdenní plán 14. 9. – 20. 9.

  • PONDĚLÍ – VOLNO (pondělní tréninky budou začínat od 21. 9.)
  • ÚTERÝ
    • 15.00-16.15, focení týmu, sraz 15.00 
    • 17.00-18.30, trénink Pražačka
  • STŘEDA –
    • 16.00-17.00, trénink na Pražačce (dobrovolný), sraz 15.45
      • po tréninku se přejde spolu s trenéry do Sokolovny na gymnastiku
    • 18.00-19.30, jednorázově gymnastika Sokol Žižkov (Na Balkáně 812), sraz 17.45
      • s sebou sportovní oblečení do tělocvičny, sálovou obuv, věci na sprchování, roušku a pytlík na boty – cena 180 Kč/hráč (omluven Fojtek, Jeníček, Paur) – prosím přesnou částku – dát trenérovi
  • PÁTEK – 16.00-18.00, trénink Vítkov, sraz 15.45
  • SOBOTA  MU U12/U13 – SOKOL STODŮLKY, sraz 15.30
  • NEDĚLE MU U12 – SELLIER A BELLOT VLAŠIM, sraz 11.45 parkoviště metro Černý Most 

ÚTERÝ 15. 9. FOCENÍ TÝMU

  • sraz: 15.00 hod.
  • adresa: hl. stadion Viktorie Žižkov, před hl. branou u vedoucí tým
  • s sebou: věci na trénink, bílé štulpny na focení (bez děr, čisté a ty co jsou na zápas s logem Adidas ať mají všichni hráči stejné)

pozn. po focení se přesun hromadně rovnou na trénink na Pražačku


SOBOTA – 19. 9. MU U12/U13 – SOKOL STODŮLKY

  • sraz: 15.30 hod.
  • adresa: Kovářova 545, Praha 13 – Stodůlky
  • nominace: Carvan?, Daniš, Hrubeš, Klymjuk, Kohoutek, Paur, Sluka, U13 – Ajm Marek a Matouš, Mesany, Koza, Pokorný, Štětina
  • trenéři: Papírník Marek

NEDĚLE – 20. 9. MU U12 – SELLIER A BELLOT VLAŠIM

  • sraz: 11.45 parkoviště u metra Černý Most
  • odjezd: 12.00 společně autobusem
  • adresa: Na Lukách 1921, Vlašim
  • výkop: 14.30 hod.
  • nominace: Bernášek, Cacara, Doubrava, Hejkal, Jeníček, Joska, Král, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav

PŘÍSPĚVKYObrázky N Kamil peněz bankovky a mince klipart

do 15. 9. 2020 za měsíce srpen, září 2020 – celkem 2 000 Kč


PŘEHLED OBJEDNANÉ VÝBAVY

Týdenní plán 7. 9. – 13. 9.

  • ÚTERÝ – 17.00-18.30, trénink Pražačka, sraz 16.45
  • ÚTERÝ MU U13/12 – BOHEMIANS 1905sraz 16.00
  • STŘEDA – 17.00-18.30, trénink Pražačka, sraz 16.45
  • PÁTEK – 16.00-18.00, trénink Vítkov, sraz 15.45
  • NEDĚLE MU U12 – MOTORLET PRAHA, sraz 9.00
  • NEDĚLE MU U13/12 – ABC BRANÍK, sraz 14.00

ÚTERÝ – 8. 9. MU U13/12 – BOHEMIANS 1905

  • sraz: 16.00 hod.
  • hřiště: UMT
  • adresa: K Hrnčířům 174, Praha – Šeberov
  • nominace: Fojtek, Hejkal, Jeníček, Paur, U13 – Ajm Matouš, Arient, Batlík, Contiero, Karas, Klouda, Straka
  • trenéři: Papírník Marek, Vladimír Straka

NEDĚLE – 13. 9. MU U12 – MOTORLET PRAHA

  • sraz: 9.00 hod.
  • adresa: Bohdašínská 398/3, Praha 9 – Koloděje
  • nominace: Bernášek, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Joska, Král, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl
  • trenéři: Papírník Marek, Fojtek Tomáš, Papírník Miloslav

NEDĚLE – 13. 9. MU U13/12 – ABC BRANÍK

  • sraz: 14.00 hod.
  • adresa: Vítkov
  • nominace: U13 – Ajm Marek, Ejem, Keren, Koza, Marci, Matějka, Štětina, Cacara, Carvan, Hrubeš, Klymjuk, Kohoutek, Linhart, Sluka – přinést podepsanou Covid bezinfekčnost, předat trenérovi před zápasem)
  • trenéři: Papírník Marek, Straka Vladimír, Papírník Miloslav

PŘÍSPĚVKYObrázky N Kamil peněz bankovky a mince klipart

do 15. 9. 2020 za měsíce srpen, září 2020 – celkem 2 000 Kč

Příspěvky se hradí bezhotovostně na účet 19-0025906319/0800. Do VS vyplnit ID hráče, do poznámky jméno a příjmení hráče (bez těchto údajů nelze platbu přiřadit). Kdo neví ID hráče, napsat vedoucí.

INFORMACE O PLATBĚ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ 2020/2021 – vytisknuté oboustranně a podepsané předat vedoucí


OBJEDNÁVKA TÝMOVÉ VÝBAVY

PŘEHLED OBJEDNANÉ VÝBAVY

V případě zájmu o objednání fotbalového batohu, týmové lahve nebo čepice zasílejte objednávky na WhatsApp do skupiny VŽ CHAT do 9. 9. 2020 (další budou možné pak na jaře), ohledně týmového oblečení nejsou zatím žádné nové informace.

OBJEDNÁVKA na CHAT VŽ VE FORMĚ – JMÉNO HRÁČE, CO, SPECIFIKACE POTISKU, POČET KS, U ČEPICE VELIKOST

ERIMA CLUB 5 MULTIFUNKČNÍ BATOH S BOTNÍKEM - Červená/Černá č.1

BATOH – nelze doobjednat stávající batoh, ale nabízíme jinou variantu, která má také připnutelnou síťku na míč více ZDE – potisk logo + možné i číslo nebo iniciály hráče – cena včetně potisku cca 500-550 Kč/ks, (k vidění např. u ročníku 2010)

 

FUNKČNÍ ČEPICE – možno objednat, letní i zimní variantu vel. S, M, L, doporučena je velikost M, potisk logo + číslo (kdo bude chtít, může mít i bez čísla) – cena cca 300 Kč/ks

 

TÝMOVÁ LAHEV – plastová lahev vč. 1 náhradního víčka – potisk pouze logo – cena 130 Kč/ks, (k vidění u kluků na tréninku)

Týdenní plán 31. 8. – 6. 9.

  • ÚTERÝ – 16.00-18.00 trénink (Vítkov), sraz 15.45
  • STŘEDA – 16.00-17.30 trénink (Vítkov), sraz 15.45 
  • PÁTEK – 18.00-19.30 zápas s U13 (Vítkov), sraz 17.45
  • NEDĚLE – MU FC Háje JM, sraz 16.00

NEDĚLE – 6. 9. MU FC HÁJE JM

  • sraz: 16.00 hod.
  • adresa: Turínská 1494/1, Praha – Horní Měcholupy, (areál Na Šancích)
  • nominace: Bernášek, Cacara, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Klymyuk, Linhart, Makar, Obešlo, Puchmertl

PŘÍSPĚVKY

do 15. 9. 2020 za měsíce srpen, září 2020 – celkem 2 000 Kč

Příspěvky se hradí bezhotovostně na účet 19-0025906319/0800. Do VS vyplnit ID hráče, do poznámky jméno a příjmení hráče (bez těchto údajů nelze platbu přiřadit). Kdo neví ID hráče, napsat vedoucí.

INFORMACE O PLATBĚ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ 2020/2021 – vytisknuté oboustranně a podepsané předat vedoucí


OBJEDNÁVKA TÝMOVÉ VÝBAVY

V případě zájmu o objednání fotbalového batohu, týmové lahve nebo čepice zasílejte objednávky na WhatsApp do skupiny VŽ CHAT do 9. 9. 2020 (další budou možné pak na jaře), ohledně týmového oblečení nejsou zatím žádné nové informace.

OBJEDNÁVKA na CHAT VŽ VE FORMĚ – JMÉNO HRÁČE, CO, SPECIFIKACE POTISKU, POČET KS, U ČEPICE VELIKOST

ERIMA CLUB 5 MULTIFUNKČNÍ BATOH S BOTNÍKEM - Červená/Černá č.1

BATOH – nelze doobjednat stávající batoh, ale nabízíme jinou variantu, která má také připnutelnou síťku na míč více ZDE – potisk logo + možné i číslo nebo iniciály hráče – cena včetně potisku cca 500-550 Kč/ks, (k vidění např. u ročníku 2010)

 

FUNKČNÍ ČEPICE – možno objednat, letní i zimní variantu vel. S, M, L, doporučena je velikost M, potisk logo + číslo (kdo bude chtít, může mít i bez čísla) – cena cca 300 Kč/ks

 

TÝMOVÁ LAHEV – plastová lahev vč. 1 náhradního víčka – potisk pouze logo – cena 130 Kč/ks, (k vidění u kluků na tréninku)

Týdenní plán 24. 8. – 30. 8.

  • PONDĚLÍ – 16.00-18.00 trénink (Vítkov), sraz 15.45
  • STŘEDA – 16.00-17.30 trénink (Vítkov), sraz 15.45
  • ČTVRTEK– MU FK VARNSDORF (Koloděje), sraz 16.00 
  • PÁTEK – 16.00-17.30 trénink (Vítkov), sraz 15.45
  • NEDĚLE– MU ABC Braník (Vítkov), sraz 9.00

ČTVRTEK- 27. 8. MU FK VARNSDORF 

  • sraz: 16.00 hod.
  • adresa: Bohdašínská 398/3, Praha 9 – Koloděje
  • nominace: Bernášek, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Hrubeš, Jeníček, Klymyuk, Kohoutek, Makar, Moravec, Obešlo, Paur, Puchmertl
  • pozn.: Přinést vyplněné prohlášení COVID-19 – Carvan, Hrubeš, Kohoutek, Puchmertl, předat před zápasem vedoucí.

    NEDĚLE – 30. 8. MU ABC BRANÍK

    • sraz: 9.00 hod.
    • adresa: hřiště Vítkov
    • nominace: Bernášek, Carvan, Daniš, Doubrava, Fojtek, Hejkal, Jeníček, Linhart, Makar, Moravec, Obešlo, Puchmertl
    • pozn.:

  • PROHLÁŠENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI NEBO ZDRAVOTNÍ POTVRZENÍ DODAT DO KONCE SRPNA: Cacara, Hrubeš
  • PROHLÁŠENÍ BEZINFEKČNOST COVID – 19 CHYBÍ OD: Joska (není podepsané), Sluka

CompTIA launches COVID-19 Resources Forum for tech community ...

PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI COVID-19

 


TRÉNINKY OD ZÁŘÍ